Etiket arşivi: büyü temizleyen hocalar

Yapılan Büyü Nasıl Çözülür?

Büyü çözmek, uzman medyum ve hocaların işidir. Uzman medyum ve hocalar, yapılan bir büyüyü çözmek istediklerinde öncelikle büyünün tesiri altında olan kişilere bazı sorular sormaktadır. Bunun nedeni büyünün türünü tespit etmektir. Büyüyü tespit etmek için aynı zamanda bazı uygulamalar ve ritüellerde düzenlenebilir. Yapılan bir büyünün çözümünde mutlaka uzman bir medyum hocadan yardım alınmalıdır. Büyünün etkisinde olan kişilerin kendi başlarına büyü bozma işlemlerini gerçekleştirmeleri, başarısız sonuçlara ve büyünün daha da artmasına neden olabilmektedir. Özellikle bu konuya dikkat edilmeli ve yapılan büyünün çözümü konusunda bilinçsizce davranılmamalıdır.

Yapılmış büyüyü bozmak bazı durumlarda basit birkaç işlemle yapılabildiği gibi bazı durumlarda ise oldukça zor olabilmektedir. Yapılan büyülerin yapımında kullanılan malzemelerin ne olduğu, etki derecesi ve ne amaçla yapıldığı, büyünün çözümünde etkili olan unsurlardır. Özellikle insanlar tarafından sıkça yapılan ve en tehlikeli büyü türü olan kara büyülerin bozulma işlemi oldukça zor ve zahmetlidir. Kara büyüleri yaparken ve bozarken son derece dikkatli olmak gerekir.  Bu sebepten yapılan büyüleri bozma işlemleri uzman kişilerden yardım alınarak yapılmalıdır. Yanlış uygulanan yöntemler nedeniyle hayati sonuçlar meydana gelebilir.

Yapılan Büyünün Etkileri Nelerdir?

Yapılan büyülerin insanlar üzerinde birçok olumsuz etkisi görülebilir. Ortaya çıkan bu etkiler, bazı insanlar tarafından fark edilmez. Ancak zamanla etkilerin artarak insanları zor duruma sokması sonucunda, bir büyünün varlığından şüphelenilerek medyuma gidilebilmektedir. Daha sonra büyünün tespiti ile büyüyü bozmak için çalışmalara başlanmaktadır. Yapılan büyünün etkileri açıklanacak olursa, şu şekilde sıralanabilir;

  • Eğer yapılan bir büyü haneye yapılmışsa, söz konusu evde tartışmalarının yaşanması, evin bereketinin gitmesi, evde yaşayan kişilerin bir daha o eve girmek istememesi gibi durumlar gözlenebilir.
  • Yapılan bir büyü bir kimseye yapılmışsa, o kişi de daha önce olmayan sinirlilik hâli ve agresif tavırlar gözlenebilir.
  • Uyku problemleri, karartılar ve bazı siluetler görme durumları bir büyünün etkisi altında olan kişilerde gözlenen durumlardandır.
  • Evcil hayvanların büyü yapılan eve girmek istememesi ve evde bulunan kişilerin daha önce sergilemediği agresif tavırlar sergilemesi, yapılan bir büyünün neticesinde ortaya çıkabilir.
  • Yapılan bir büyünün etkisinde olan kişilerde, yalnız kalamama ve karanlık korkusu ortaya çıkabilmektedir.

Yukarıdaki durumlardan bir veya birkaçının insanlarda ve yaşanılan bir evde görülmesi durumunda, yapılan bir büyünün varlığından söz edebilmek mümkündür. Bu olumsuz durumların çözülebilmesi için büyüyü bozacak medyum araştırılmalı ve işlemlere başlanılmalıdır.

Yapılan Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Yapılan bir büyünün tespiti, alanında uzman bir medyum ve hoca tarafından gerçekleşmektedir. Üzerinde bir büyünün varlığından şüphelenen kişilerin, içinde bulundukları durumu ayrıntılı bir şekilde medyum ya da hocalara anlatılmasıyla, büyünün tespiti sağlanabilir. Daha sonra uzman kişilerce büyünün türü anlaşılmaya çalışılır. Yapılan bir büyünün türü öğrenildiğinde, büyünün bozulması içinişlemlere başlanır. Uzman medyum ya da hocalar bazı ritüeller düzenleyerek ve tılsımlı sözcükler söyleyerek, yapılan bir büyünün bozulmasını sağlarlar. Profesyonel medyum desteği alarak büyüleri çözebilirsiniz.

Sitemize okurlarımızdan gelmekte olan yüzlerce medyum yorum ve şikayeti yer almaktadır. Tüm içeriklerimize kolayca erişebilmeniz adına ana sayfamızda yer vermekteyiz. Okumak ve bu değerlendirmelere katkıda bulunmak için ana sayfaya erişmeniz veya bunun dışında buraya tıklamanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir