Etiket arşivi: eskişehir medyum hocalar

İzmir Medyum Hocalar

Medyumluk ve büyü ile alakalı çalışmalar her şehirde gerçekleştirilebiliyor olsa bile, bazı şehirlerde çalışmalar yapan medyumlar isimlerinden çok daha fazla söz ettirmeyi başarıyor. İzmir medyum hocaları da bu şekilde ün kazanmış durumda. Medyumluk, sadece Türkiye’ye has bir durum olmadığı gibi, dünyanın her yerinden insanların ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadim bir meslektir. Bu nedenle, sadece Türkiye’de değil, dünyanın her noktasında medyumlar ile çalışmak isteyen insanlara rastlamak mümkün.

İzmir, hem uluslararası olarak bilinirliğe sahip olması hem de farklı ülkelerden kolay şekilde ulaşılabilir konumu nedeniyle dünya çapında medyumluk ile ilgili konulara ihtiyaç duyan herkes tarafından tercih edilen bir il. İzmir’in bu özelliği, İzmir medyum hocalarının da ciddi anlamda ilgi görmesini ve tecrübe edinmesini sağlıyor.

Bir medyum hoca, alanı üzerine ne kadar tecrübe sahibiyse, yapacağı çalışmalardan o ölçüde etki bekleyebilirsiniz. Tecrübe, hem çalışmanın niteliğini hem de etki süresini değiştirecek kadar önemli bir faktördür. Her ne kadar nefes de önemli olsa da, nefesin yanına eklenmiş tecrübe, medyumun çok daha başarılı bir çalışma yapmasını sağlar. İzmir medyum hocaları, dünyanın dört bir yanından, akla gelmeyecek kadar farklı konular üzerine gelen taleplere yanıt vermeleri nedeniyle oldukça geniş bir tecrübeye sahipler. Bu özellikleri, hem Avrupa’da hem de Türkiye’de büyük bir şöhret elde etmelerine neden oluyor.

İzmir’de çok sayıda medyum hoca mevcut fakat bunlardan bazıları, her şehirde olduğu gibi işini iyi yapamıyor veya insanları kandırmak amaçlı yalanlar söylüyor olabilir. Doğru medyum seçimi konusunu bir kenara bırakırsanız, İzmir medyum hocalarının gerçek olanlarına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Medyumluk oldukça karmaşıktır ve yüksek bilgi gerektirir. Bilgiyi elde etmek için de bahsedildiği gibi tecrübe ve diğer faktörler en verimli yol olduğu için, İzmir medyum hocaları her koşulda bu ilimler için önemli otoriteler kabul edilir.

Ancak ne olursa olsun, medyumluk çalışmalarının herhangi bir mekana bağlı olmadığını unutmamalısınız. İster İzmir, ister başka bir şehir olsun, medyumların faaliyetleri konusunda şehirlerin çok özel bir etkisi bulunmaz. Herhangi bir İzmir medyum hocası ile çalışmak istiyorsanız İzmir’de değil, başka bir şehirde de olabilirsiniz. Ancak bazı medyum hocalar uzaktan çalışma yapmayı tercih etmeyerek sizi yanınıza davet edebilir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

İzmir Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. erdem

    Medyum Şenol vakit kaybından ibaret.

    Yaptığı vefkin etki etmesi için 40 gün diyordu, 40 günü geçeli çok oldu. Neredeyse yılını dolduracak hayatımda değişen tek bir şey olmadı.

    Tabi bunu hocaya söylemek için arıyorum ama numarası değişmiş. Para tuzağı, umut tuzağı.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir