Etiket arşivi: medyum valdes şikayet

Medyum Yorumları ve Tavsiyeleri

Hayatlarımızın her noktasında manevi dünyanın etkisiyle karşılaşılmaktadır. İnsanların kimi zaman anlam veremedikleri konuların sebebi öte dünyalardan gelen etkiler olmaktadır. Gerçek medyum hocalar tarafından tanınan ve kullanılan bu alemler, insanlara yararlı olabilecek sırları içermektedir. Medyum yorumları ve tavsiyelerinden yola çıkarak bulacağınız gerçek medyum hocalar aracılığıyla bu alemleri çok daha net görmek ve anlamak mümkündür.

Uzman medyumlar, her zaman ilimlerin önemli olduğuna vurgu yapmaktadır. İlim bilgisi, dünya kuruldu kurulalı önemli bir konu olmuş, her zaman bizlerin yaşantısını etkilemiştir. Öte dünya ile çalışacak kişiler, medyum hocalar ile ilgili tercih yaparken mutlaka hocaların ilmini kontrol etmelidir.

Medyum tavsiyeleri ve yorumlarına nereden bakılır bilmeniz halinde, hangi medyumun ne gibi çalışmalarda başarılı olduğunu görmeniz mümkün olacaktır. Doğru hocaları bulmak, gaybi konularda hangi amaçla çalışma yaptıracak olursanız olun size destek sağlayacaktır. Kimi zaman aşk kimi zaman maddi konularda kullanılabilen bu alemler, işinin uzmanı medyum hocalar tarafından hayatımızı değiştirecek hale getirilmektedir.

Medyumların eğitim sürecinde, öte dünyayı tanımaları ve bu alemlerde var olan enerjileri anlamaları adına pek çok farklı bilgi aktarılmaktadır. Medyum yorumları ve tavsiyelerinde görüleceği üzere, eğitimi yeterli olan kişilerin büyüleri de her zaman için daha etkilidir.

Bir medyum hocanın eğitimi erken dönemlerde başlamaktadır. Medyum hocalar, daha çok küçük yaşlardan itibaren gaybi dünyayı tanımakta, nefes güçlerini kontrol etmeyi öğrenmektedir. Doğuştan gelen bir yetenek olan nefes gücünü sonradan kazanmak mümkün değildir. Bu nedenle, manevi dünya ile çalışan medyumların Allah tarafından verilen özel yeteneklere sahip olması gereklidir.

Medyum tavsiyelerinde adı geçen gerçek hocaların her zaman ilim üzerinde ihtisas yaptıkları da bilinir. Gayb alemlerinin ilimleri, dünyevi alemlerde olduğu gibi basit konular değildir. Bu dünyalarla çalışacak olan kişilerin mutlaka gaybi ilimleri öğrenmesi gereklidir. Bu ilimler, fiziksel dünyada var olan kaynaklardan edinilecek kadar basit değildir.

Medyumların ilimleri her zaman gizli tutulmaktadır. Bir medyum hoca, eğitim alırken herhangi bir yazılı kaynaktan değil, üstat medyumlardan doğrudan bilgi edinmektedir. Akabinde, kendini geliştirmek isteyen medyumların daha farklı eğitimlere yöneldiği de görülebilmektedir. Medyum yorumları incelenirken, mutlaka yeterli eğitime sahip hocaların seçilmesi tavsiye edilmektedir.

Eğitim Sürecinde El Verme Yöntemi Kullanılır

Medyum hocalar, manevi dünyalar ile ilgili bilgi edinirken her zaman el verme yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde, öğrenci medyum ile üstat medyum hoca doğrudan etkileşime girer. Yine aynı şekilde, kullanılan bilgilerin bozulmadan, en doğru şekilde aktarılması sağlanır.

Medyum tavsiyelerinde eğitimi ile dikkat çeken tüm medyum hocalar, antik dönemlerden bu yana kullanılan bilgileri öğrenmiştir. Gayb alemleri, fiziksel dünyalar gibi değişmediği, tarihin her döneminde aynı kaldığı için bu bilgilerle büyü yapılmaya devam edilmektedir. Büyü ile birlikte, vefk ve yıldızname gibi işlemlerin bilgisi de aynı şekilde bu eğitim sürecinde aktarılmaktadır.

Eğitimli Medyum Hocaların İşlemleri Daha Hızlıdır

Medyum yorumları ve tavsiyelerine nereden bakılır öğrendikten sonra, çalışacağınız medyumun eğitimini sorgulamak size pek çok açıdan avantaj sağlayacaktır. Eğitim konusunda yeterli olan medyumlar, yapacakları çalışmaları çok daha net anlayacakları için daha hızlı sonuçlar alacaktır.

Medyumluk mesleği zor bir iş olsa da bugün gerçek medyumlar tarafından verimli şekilde sürdürülmektedir. Medyum tavsiyelerinde adı geçen, üstat medyumlarla çalışıldığı sürece her konuda başarılı işlem yaptırmak mümkündür.

Sizlerden sitemize gelen tüm medyum yorumları ana sayfada yer almaktadır. Bu yorumları okumak, soru sormak ya da siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Medyum Yorumları ve Tavsiyeleri” hakkında 3 yorum

 1. Solana

  Kısmet açma çalışmaları ile ilgili bir yorumum olacak. Ben de geçtiğimiz ay bir çalışma yaptırdım. Hatta burada yazmıştım çalışmayı yaptırdıktan sonra detaylı şekilde başımdan geçenleri anlatacağıma dair.

  Medyum Ali Gürses ile çalıştım. Medyumali.com sitesinde yazan mail adresinden sorularımı sordum, daha sonra kendisine telefonla (535 590 62 75) ulaşıp gerekli olan bilgileri verdim. Kendisi durumu anlamadan çalışma yapamayacağını söylediği için detaylıca ne istediğimi ve yaşadıklarımı anlattım. Hatta kafasını bile şişirdim biraz özel konularda ama çok iyi niyetli biri olduğunu gösterdi. Kendi ailemden biriymiş gibi hissettim.

  Çalışmadan bahsetmek gerekirse, işlemi tam bir haftada tamamladı ve gönderdi. Zaten her aşamada bilgi verdi, nasıl ilerlediğine ve ne zaman geleceğine dair. İşlem geldikten sonra bu gibi işlerde tecrübesiz olmama rağmen hiç zorlanmadım. Yine bazı sorularım vardı kendisine sordum sağolsun çok net cevapladı.

  Çalışmanın etkisi 10. günden itibaren görülmeye başladı. Bu sürenin değiştiğini ve kişiden kişiye farklı olduğunu da unutmayın bu arada. Etki görülmeye başladıktan sonra benim çevremde bir sürü değişimle karşılaştım. Yüzüme bakmayan insanlar bana yaklaşmaya başladı ama benim asıl istediğim kişiden bir şey gelmiyordu. Hocaya sorduğumda biraz daha sabır dedi, 15. veya 16. gündü tam hatırlamıyorum ama o sürede bahsettiğim kişi de benimle görüşmek istediğini söyledi. Şu an üzerinden iki hafta kadar geçti ve sevgili olduk. Hayatımda bu derece büyük bir değişim yaratacağını hiç tahmin etmemiştim. Arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla çok güçlü işlemler varmış diyorlardı ama ben kendim şahit olana kadar hala bu kadar olacağına inanmıyordum. Gerçekten çok güçlü ve inanılmaz bir sonuç oldu benim için. Bundan sonrasında nasıl bir süreç olacağını ve en son nereye varacağımızı da yazacağım vakit olunca. Tavsiye eden arkadaşlara da teşekkür ederim. İnşallah herkes sıkıntısını en iyi şekilde çözmeyi başarır.

  Cevapla
 2. zorlu

  daha once hıc medyum hoca falan tanımadım ve bu ıslere ınanmıyordum ama annemın ısrar etmesı uzerıne rızık acma calısması yaptırdım
  Alı gurses adında bır medyum buldum annem de gorustu hatta hocayla ve ıcıne sındı medyumali.com sıtesınde var bılgılerı
  calısmaya kesın tutmaz olmaz oyle sey gozuyle bakıyordum ama gercekten cok garıp sekılde hayatım degısmeye basladı
  once ıslerım yoluna gırdı ben hala tesaduf sans ısı dıye dusunuyordum sonra hep hayal ettıgım ve ımkansız gorunen bır ıs olayı oldu su an orada calısıyorum ve hıc kımse bunu tahmın bıle etmıyordu ben dahıl cok garıp ama gercekten ıse yarıyor

  Cevapla
 3. Ozan

  Daha önce hiç çalışma yaptırmadım. Evimizin huzurunun kaçması üzerine Medyum Ali Gürses’i buldum. Çok araştırma yaptım herkes tarafından tavsiye edilmesi üzerine kendisine güvendim. Pişman da olmadım gerçekten çok başarılı bir hocaymış. Medyumali.com sitesinde yazan bilgilerden ulaştım kendisine. Bana bir bağlama büyüsü yapmayı tavsiye etti. Yapılan işlemden sonra zaten kısa sürede her şey rayına oturdu. İşlem çok kaliteli gerçekten ama benim asıl teşekkür etmek istediğim konu hocanın ilgi ve alakası oldu. Çalışma bittikten sonra bile arayıp bir sıkıntı var mı diye sordular. Çok teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ederim.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir