Etiket arşivi: dolandırıcı medyumlar 2020

Aşk Büyüsü Nedir?

Bir büyü yapıldığında, medyum hoca ne kadar yetenekli ve başarılıysa, yapılan büyünün tutma ihtimali o kadar yükselecektir. Aşk büyüsü söz konusuyken, başta kullanılacak olan büyü yöntemi en önemli belirteçtir. Medyum hoca, bu konuda başarılı bir isimse, öncelikle bunu doğru belirleyecek, arkasından da yapılacak çalışmanın doğru gitmesini sağlayacaktır.

Büyüyü yapacak olan medyum hoca, aşk büyüsü tesiri altına alacak herkesin enerjisi ile ilgilenmek zorundadır. Bu büyü, direkt olarak yapılmadan önce, üzerine kurulacak bir zemine ihtiyaç duyar. Medyum hoca ise, kişilerin enerjilerine bir takım dualar uygular ve buna hazırlar. Aşk büyüsü, bu işlem yapıldıktan sonra devam eder. Eğer bu işlem yapılmazsa, kişilerin büyülenmesi mümkün olamaz.

Medyum hoca, daha sonra kendi nefes gücünün etki edeceği biçimde dualar ve gizli tutulan kadim yöntemler uygular. Bu süreç, ne kadar ihtiyaç duyuluyorsa o kadar süre devam eder. Kimi zaman birkaç hafta boyunca çalışılması bile gerekebilir. Medyum hoca, aşk büyüsü için en doğru şeyi yapacak ve süreci tamamlayacaktır.

Büyü çalışması tamamlandığında, büyük olasılıkla büyü tutacaktır. Eğer tutmazsa, medyum hoca yine farklı yöntemler deneyerek, yaptığı aşk büyüsünü güçlendirebilir veya baştan yapmayı tercih edebilir. Her koşulda eninde sonunda büyünün tutmasını sağlayacak olan medyum hoca, kendisine başvuran kişiyi mağdur etmeden büyü uygulamasını tamamlayacaktır. Bunu elde edebilmek için mutlaka işinin ehli isimlerle çalışılmalıdır.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?” hakkında 1 yorum

  1. yusuf

    Medyum Ali Gürses hocanın vefkleri konusunda yorumum olacak, ailemden birinin ikna edilmesi gerekliydi iş kurmayla alakalı bir konuda, yani biz dükkan açacaktık ama bir aile büyüğümüz her şeyimizin uygun olmasına rağmen bunu kabul etmiyordu, ikna vefkine başvurduk, ali hoca hızlıca vefki yolladı teslim etti, etkisini bir ay kadar sürede aşama aşama gördüm, birden bire düşünceleri değişmedi ama dükkan hakkında fikir vermeye başladı, en sonunda dükkan konusunda benim fikirlerime geldi, ben bir ay geçtiği için şüphe duymuştum acaba tutacak mı tutmayacak mı diye, sonucunda tuttu ve gayet mutlu olduğum bir çalışma oldu,

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir