Etiket arşivi: medyum kahin şikayet

En İyi Medyumlar ve Hocalar Kimdir? Dolandırıcı Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Medyum ve hocalar genellikle toplum tarafından tartışılan konular içinde yer alır. Bunun en büyük sebebi de sahte medyumların çok fazla olması ve güven sorununun ortaya çıkmasıdır. İnsanların birçoğu bu insanlar yüzünden ciddi sorunlarla karşılaşıyor. En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Bu kişilerle iletişim kurabilmek için nelere dikkat etmek gerekir? İyi bir medyum hangi özellikleri taşımalıdır? Gibi birçok soru insanların aklını kurcalıyor. Bu soruların yanıtlarını bulmak en iyi olan kişiye ulaşmak için doğru bir yol olacaktır. Çok eski tarihlerden bugüne kadar var olan ve insanların manevi sıkıntılarına çare bulmaya çalışan medyumlar, doğuştan gelen yetenekleri ve tecrübeleri ile hareket ederler. Büyü çalışmaları ile manevi enerjileri harekete geçirme çalışmaları yaparlar. Yaptıkları çalışmalarda kişinin mevcut durumunu iyi değerlendirmeleri gerekir. Bunun için bakım çalışması yaparlar. Çalışmalar sonucunda kişinin neye ihtiyacı olduğuna karar veriler. En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Sorusuna yanıt ararken, dikkat etmeniz gereken konulardan biri de bakım çalışmasıdır. Bakım çalışması yapmayan ve size bir bakışta neye ihtiyacınız olduğunu söyleyen kişilerin gerçek bir hoca olma ihtimali yoktur. Gerçek medyum ve hocalar tamamen bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunda hareket eder.

Medyum ve Hocaların Yetenekleri Nelerdir?

En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Araştırması yaparken hocaların yetenekleri hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Medyum ve hocaların yetenekleri aşağıda sıraladığımız gibidir.

  • Normal insanların aksine istedikleri zamanlarda dünya dışındaki varlıklar ile doğrudan ya da dolaylı yollarla iletişim kurabilirler.
  • Bir kişinin üzerinde olan ve normal bir bakışla görünmesi imkansız olan manevi kalkanların, sağlıklı olup olmadığına,  zarar görüp görmediğine karar verebilirler.
  • Manevi yönden zayıf hisseden kişilerin üzerinde olan olumsuz enerjilerin etkilerini tespit edebilirler.
  • Manevi yönden yardıma muhtaç olan kişilere faydalı olmak için dünya ve diğer boyutlarla ilgili etkili çalışmalar ve ruhani uygulamalar hazırlarlar.
  • Vefk, tılsım, muska gibi adlandırılan dua uygulamaları ile kişinin manevi yönden huzura kavuşmasını sağlarlar.
  • Büyü ve nazar gibi psikolojik ve hayati önem taşıyan konularda farkındalık sağlayacak uygulamalar gerçekleştirir, kendisine başvuran kişilerin bir an önce iyileşmesi için çalışırlar.
  • Havas ve ledün ilimleri olarak bilinen manevi ilimler ile ilgili derin bilgi sahibi kişilerdir. Tüm bunların yanı sıra dünya dışındaki varlıklardan hem geçmişe hem de geleceğe dair önemli bilgiler alabilirler. Ancak bu durum gerçek bir medyum tarafından kesinlikle uygulanmaz. Gerçek medyumlar sadece kişilerin manevi huzuru için çalışır.

En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Sorusuna yanıt ararken, yukarıda sıraladığımız bilgiler de siz doğru kişilere ulaştırmaya yardımcı olur. Güvenilir medyum ve hocalara ulaşmak için sitemizi takip etmenizi, yorum ve şikayetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Sitemizde ana sayfada yer alan yorum ve şikayetlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir