Etiket arşivi: medyum petre şikayet

Sizden Gelen Yorum & Şikayetler

Sitemize hoşgeldiniz.

Günümüzde her şey internetten araştırılarak öğrenilebiliyor. En ufak bir alışverişinizi bile internetten gerçekleştirebildiğiniz bu çağda, internet dünyasına en uzak şeymiş gibi görünen medyumluk ve gayb alemleri de aynı şekilde internetle insanlara ulaşıyor. Eski zamanların aksine, sokak sokak gezerek, daha önce çalışmış birilerini bulmak suretiyle medyum hocalara ulaşmak tarihe karıştı. Artık her medyum hoca kendini internet üzerinden tanıtıyor ve kurdukları web sayfalarında verdikleri hizmetlere dair ayrıntılı bilgi sunuyor.

İnternetin bu şekilde yaygınlaşması medyum hocalara ulaşmak konusunda kolaylık sağlamakta. Ancak bu durum, gerçek medyum hocalara ulaşmanızda yardımcı olduğu kadar, pek çok dolandırıcıyı da cezbederek insanları zor durumda bırakıyor.

İnternetin yapısı gereği anonim olması ve isteyen herkesin istediği her şeyi yazabilmesi nedeniyle, dolandırıcılara büyük fırsat doğmakta. Kendini medyum olarak tanıtan dolandırıcılar, kimi zaman hayali karakterler yaratarak insanları kandırıyor, kimi zaman gerçek medyum hocaların ismini kullanarak kendilerine para topluyor. Bu tarz kişilere karşı her ne kadar uyarı yapılıyor olursa olsun, bu profesyonel dolandırıcı medyumların ağına düşmemek fazlasıyla güç. Sahtekarlık alanında profesyonelleşmiş bu kişiler, insanları elde edebilmek ve tuzaklarına düşürebilmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Bu nedenle hem medyum arayan kişiler, hem de gerçek medyumlar çok zor duruma giriyor.

Ancak yine internetin nimetlerinden biri olan kolay ulaşılabilirlik sayesinde, pek çok kişinin medyum hocalarla yaşadığı deneyimleri anlatabildikleri platformların sayısı her geçen gün artmakta. Medyum hocalarlarla çalışmış, memnun kalmış veya şikayeti olan herkes bu platformlara dilediği gibi yorum yazabiliyor, bu sayede tecrübelerini aktararak, medyum arayışı içinde olan diğer insanlara yardımcı olabiliyor. Tecrübenin ne kadar değerli bir kavram olduğunun farkında olarak, başkalarının yaşadıklarından ders çıkarıp, kimin gerçek kimin dolandırıcı olduğunu daha net anlamak için mutlaka yorumları gözden geçirmelisiniz.

Kendim de daha önce bu alanda mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi bu yazı altındaki yorum formundan yazabilirsiniz.

Sizden Gelen Yorum & Şikayetler” üzerine 98 düşünce

 1. Dua

  Adem hoca ile çalışmaya başladığıma pişman oldum. Bir sürü para harcadım, ne istiyorsa gönderdim ama büyü konusunda hiçbir sonuç alamadım. Baştan bu kadar zorluk yaşayacağımı bilseydim kendisiyle iletişim bile kurmazdım. Zaten adamla konuşmak büyük mesele, 3 kere arıyorsun 1 kere telefona çıkıyor onda da geçiştirip kapatıyor! Allah ıslah etsin ne diyeyim!

  Cevapla
 2. AKİF

  FADİME İSİMLİ SAHTEKAR MEDYUM DEĞİLDİR SADECE MEDYUM NUMARASI YAPIYOR BİLDİĞİ HİÇBİR ŞEY YOK! SAKIN GÜVENİP PARA FALAN VERMEYİN YOKSA BAŞINIZI TAŞLARA VURURSUNUZ.

  Cevapla
 3. Can

  Selamun Aleyküm. Gizem Kaynarca ile çalışmaya başladık ama içimde sürekli şüphe var. Baştan beri güvenemedim bu kadına. Hiç telefonda kendisiyle konuşamadım, hep asistanları çıktı. İnşallah yanlış yolda değilimdir…

  Cevapla
 4. kerim

  El RASHID KONYADA OLDUĞUNU SÖYLÜYORDU BEN DE KONYADAYIM AMA ADAM ALMANYADA ÇIKTI… BAŞTA DEDİĞİ HİÇBİR ŞEY TUTMADI. BUGÜNE KADAR YAPTIĞI HER ŞEYİN YALAN OLDUĞUNU ÖĞRENDİM RESMEN BANA HAYAT DERSİ OLDU BU KİŞİLERE GÜVENMEMEK! YAKIN ZAMANDA DAVA ETMEYE DE HAZIRLANIYORUM.

  Cevapla
 5. Ertem

  Medyum Ali Gürses ile çalışmaya başlayalı 2 hafta oldu. Aşk büyüsü ile ilgili bir çalışma yaptırıyorum. Sonuçları iyi olmaya başladı. Sevdiğim kız bana daha yakın, aramız çok daha iyi. Her geçen gün daha iyi olacak gibi bir durum var. İnşallah bu şekilde devam eder. Ali Hoca’nın büyülerinin gerçek olduğuna inanıyorum. Bugüne kadar çok medyum denedim ama Ali Hoca gibi başarılı olanına rastlamadım. İnternet sitesi medyumali.com‘dan ulaşmak isteyenler kendisine ulaşabilir.

  Cevapla
  1. Cemal

   Merhaba ali hocayla kesin sonuc aldınız mi bende işlem yapmayı düşünüyorum

   Cevapla
 6. Cem

  Sümeyye denen şarlatan kadına para kaptırmak gerçekten zoruma gitti. Normalde ben emniyet mensubuyum bu tarz insanlara karşı çok dikkatliyimdir ama allahın adını kullanarak beni kandırmayı başardı. Tek diyeceğim Allah ıslah etsin olacak. Ben adalete güveniyorum, ilahi adalate de güveniyorum. Hak yerini bulacak!

  Cevapla
  1. mehtap

   medyum isa şarlatını erkek arkadaşımı 14 günde getiririm dedi önce 750 tl para istedi sonra büyüyü bozamadım başka malzeme almam lazım diyerek 3000 tl ye yakın ödeme para istedim şimdi ise çok yüklü para istiyor bu şarlatana ben inandın siz inanmayın bu profesyonel bir inandırıcı kabiliyeti var sanki insanı büyülüyor nasıl bu kadar ödeme yaptım kendime dahi inanamıyorum 3500 tl sana zehir zıkkım olsun isa hoca hakkımı haram ediyorum

   Cevapla
 7. Rahmi

  Kimse RAHMAN adındaki medyumla çalışmasın. Çok dürüst söylüyorum bugüne kadar gördüğüm en dolandırıcı kişilerin başında geliyor. Başta kısa sürede etki edecektir, enerjin yüksek gibi laflarla beni kandırdı. Büyü tutmamaya başlayınca ek güçlendirmeler yapalım gibi kelimeler söyleyerek yine kandırdı. Güçlendirme çalışması dediği iş için de ayrıca para aldı… Çalışmaları tutmadı. Başka söyleyecek lafım yok.

  Cevapla
 8. huseyi

  gurbette yasayanlari hedef alarak dolandiricilik yapan deniz isimli karaktersizi her yere ihbar ettim bundan sonra bu kadar rahat hareket edemeyecegine eminim vefk adi altinda insanlari dolandirmak icin yaptigi bir suru calisma var bu calismalardan ne kadar paralar kazaniyor bir bilseniz…. insallah allahindan bulursun deniz hoca!

  Cevapla
 9. MUSAF

  ARKADAŞLAR KAĞAN İSİMLİ MEDYUM BÜYÜK BİR YALANCI BUGÜNE KADAR YAPTIĞI HİÇBİR ÇALIŞMA TUTMADI HER SEFERİNDE BU SEFER TUTACAK BU SEFER OLACAK GİBİ LAFLAR EDEREK BİZİ OYALADI VE KANDIRDI AMA YAPTIĞI HİÇBİR ŞEY OLMADI HER SEFERİNDE PARA GÖNDERDİK GÜVENEREK! ADAMIN YAPTIĞI HİÇBİR ŞEY YOKTU. PARAMIZI GERİ İSTEMEMİZE RAĞMEN ALAMADIK!

  Cevapla
 10. SAKIP

  Mahmut Kılıç ismini bu yorum sitelerinde sabitlemek lazım. Adamın dolandırıcılık üstüne kurulmuş resmen büyük bir kariyeri var. Yaptığı her iş dolandırıcılıkla, her şeyi sahtekarlık üzerine.
  Büyü yaptırdım, yaptırdığımız büyü tutmadı. Daha sonra paramızı iade istediğimizde de hiçbir şekilde iade edemeyeceğini söyledi. Şikayet ederiz dediğimizde de çirkinleşerek küfürler etmeye başladı. Allah bu tip insanları ıslah etsin!

  Cevapla
 11. ERTEM

  Hayırlı akşamlar diliyorum, hastalara acil şifalar dertlilere derman versim rabbim. Ali Hoca ile geçen yıl tanıştık. Bir talihsiz olay üzerine konuştuk ama bu olayın çözümünü de bulduk. Allah razı olsun ali hoca çok yardımcı oldu.
  Geçen seneden beri üç farklı çalışma yaptık. Üçünden de iyi sonuç aldık. Allah razı olsun diyorum. En son kocamla alakalı bir olay için aşk büyüsü yaptırdım. Ondan da iyi sonuç aldığımız için çok mutluyum. Her şeyiyle iyi bir insan. Tavsiye ediyorum her yerde. Her çalıştığı insandan da gayet iyi yorumlar alıyor hocamız. Ulaşmak isteyenler için numarasını veriyorum 0535 590 62 75

  Cevapla
  1. Banu

   Merhaba benimle birebir irtibata geçebilir misiniz ben çok fazla dolandırıldım bu seferde haddinden fazla korkuyorum sizinle konuşmak istiyorum…

   Cevapla
   1. Giizem

    Banu bana yazabilirsin

    Cevapla
 12. ERKAN

  HERKESE HAYIRLI SABAHLAR MEDYUM TARA DAN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM YAPTIRDIĞIM AŞK BÜYÜSÜ TUTMADI ÜSTÜNE BİR DE YENİDEN DENEYELİM DİYEREK TEKRAR PARA İSTEDİ. BU DURUM ÇOK CAN SIKICI GERÇEKTEN!

  Cevapla
 13. Edip

  insanlarin ruhsal bunalimlarini kullanarak para kazanmaya calisan bu durumu meslek haline getirmis medyum salih memisoglu cok buyuk vebale giriyorsun haberin yok! durumum iyi degil dedim, bunu firsat bilerek ne istese verecegimizi bildigi icin benden neler neler istedi her istedgini verdik yeterki buyusu ise yarasin diyerek ama nafile! guvenilmezin teki

  Cevapla
 14. eser

  bir hoca zaten sürekli farklı numarayla konuşuyorsa o kişiden hayır gelmez en büyük örneği medyum yasin kendisine güvenerek istediği tüm parayı gönderdik malzeme istedi gittik onu da aldık ama kendisi şarlatan olduğu için hiçbir etkisi olmayan bir büyü yaptı!!! büyüsünün tutmaması hadi kabuldür ama bir özür bile dilemedi aksine sürekli para istedi

  Cevapla
 15. MUSTAFA

  BURADA PEK ÇOK KİŞİNİN MEDYUM ZEYNEL EROĞLU DAN ŞİKAYETÇİ OLDUĞUNU OKUDUM HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞLAR DEDİKLERİNİZE TAMAMEN KATILIYORUM KENDİSİNDEN BEN DE ŞİKAYETÇİYİM! YILDIZNAME HAZIRLATTIM AMA HAZIRLADIĞI YILDIZNAMEDE EN UFAK BİR ŞEY ÇIKMADI BAKALIM NE OLACAK SONUCU! UTANMAZ HERİFİN TEKİ!

  Cevapla
 16. Süleyman

  arkadaslar muhabbet ısımlı dolandırıcıya karsı dıkkatlı olalım ben ucyuz lıra para kaptırdım sız kaptırmayın… ben vefk ıstemıstım ama vefk elıme ulasmadı ulasmayınca ıkıncı taksıdını de odemedım boyle yapınca bana kufurler ettı hakaretler saydırdı hepsını kaydettım keske bu sıteye ses kaydı yuklenebılse neler neler dıyor ahlaksız adam

  Cevapla
 17. Edip

  Merhaba herkese. Büyü olaylarının ne kadar hassas ve dikkatli olunmayı gerektiren şeyler olduğunun bilincindeyim ve ben de bu doğrultuda hareket ediyorum. Medyum Şehzade ile internette denk gelen bir sayfa sayesinde tanıştım, o güne lanet ediyorum! Üç taksitte 1500 lira para aldı. Karşılığında tek istediğim korunma amaçlı muskaydı. Üstünden dört ay geçti ne gelen var ne giden. Her yerden de engellendik! Bir yazanı iki kere okuyun yoksa bu dolandırıcıların ağına düşersiniz!

  Cevapla
 18. Sabahattin

  Günaydın herkese! Ben araştırmayı okumayı seven bir insan olduğum için hoca efendilerden birine ihtiyacım olduğunda araştırmadığım yer kalmadı. Her sayfayı gezdim neredeyse, hepsineki yorumları okudum ve not ettim. Notlarda hep ali hoca ismi ön plana çıktı. Vefk yazdıracaktım rızkımızla alakalı, çok yerde ali hoca övüldüğünü görünce aradım konuşmak için. medyumlarla alakalı işlerde para ön plandaysa zaten tutmaz bunu bilirim. medyum ali gürses aradığım zaman para konusunu hiç açmadan önce benimle derdimi sıkıntımı konuştu. bu durum zaten en başından beni mutlu etti güvenimi kazandı. rızık için vefkim geldiğinde de ali hocanın işinin kalitesini gördüm. Sonuçlar da iyi gidiyor. Kendisine telefonda da dedim her yerde bunu söyleyeceğim yaptığına teşekkür olarak diye buraya da yazıyorum allah razı olsun tekrar. ulaşmak isteyenler kendi sitesinden okuyabilir ulaşabilir medyumali.com sitesi.

  Cevapla
 19. Hüseyin

  CÜNEYT DOLANDIRICISINA KAPTIRDIĞIM PARALARLA ŞİMDİYE EV ALMIŞTIM GÜYA RIZKIMIZI AÇACAK DUA OKUYACAKTI AMA KENDİ RIZKINI AÇMIŞ RESMEN! HAKKIM HARAM OLSUN CÜNEYT

  Cevapla
 20. Atiye

  Merhabalar bazı siteler duygu hoca hakkındaki kötü yorumları yayınlamıyor nedense ama burada yayınlanır umuduyla yazıyorum biz oğlum için kısmet açma büyüsü yaptırdık ama etkisi olmadı paramızı da iade etmedi ona göre düşünerek hareket edin

  Cevapla
 21. Tunç

  iyi geceler site adminlerine tesekkür ederiz burada gercekleri okuyabiliyoruz diger sitelerde sürekli siliniyor yorumlar biz de rahman adindaki hocadan sikayetciyiz büyü bozma calismasi yaptirdik muska da gerekli dedi hepsinin parasini tek seferde aldi ama hic olumlu sey göremedik gittik baska hoca bulduk onunla calismak zorunda kaldik giden paramiz oldu baskalari magdur olmasin lutfen yayinlayin bu yorumu

  Cevapla
 22. Caner

  Bahtiyar isimli bir medyum sürekli farklı hesaplar kullanarak insanları tuzağa çekiyor. Başta adını bahtiyar diyor, sonradan adının murat olduğu ortaya çıkıyor. Ne zaman hakkında şikayetler artarsa o zaman numara değiştiriyor, isim değiştiriyor. Dikkatli olunuz.

  Cevapla
 23. TANKUT

  BU SİTELER OLMASA YEMİN EDERİM TÜM TÜRKİYEYİ SÖMÜRECEKLER! PESS DEDİRTECEK YÖNTEMLERİ VAR BU ŞARLATANLARIN! HAKTAN ADINDA BİR MEDYUM NEREDEYSE TÜM ANKARAYI DOLANDIRDI ŞİMDİ İSTANBULDA DOLAŞIYOR KAPI KAPI EVLERE GİDİP BEN MEDYUMUM BU EVDE BÜYÜ VAR DİYEREK MİLLETİ KANDIRIYOR! BİZEDE GELDİ ÜSTELİK SİTE FALAN YAPTIRMIŞ KENDİNE TEZGAHI TAM KURMUŞ

  Cevapla
 24. Ömer

  senol hocanin yeni numarasini bulamadim her yerden engellenmeme raghmen inatla ariyorum kendisini buradan bilen varsa yazsin ayrica kendisini kesinlikle onermiyorum bir aydir ulasmaya calisiyorum ulasamadim siz dusunun durumu!!!

  Cevapla
 25. Tuğçe

  ORTALIK DOLANDIRICIDAN GEÇİLMİYOR HERKESE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN. BEN MEDYUM ALİ HOCAYLA ÇALIŞTIM BAŞTA ŞÜPHELİ YAKLAŞTIM BU KADAR MİLLETİN DOLANDIRILDIĞINI GÖRÜNCE AMA OKUDUKÇA HAKKINDAKİ İYİ YORUMLAR BENİ MUTLU ETTİ. İNŞALLAH SONUÇLARI DAHA İYİYE GİDECEK BİR ÇALIŞMAYA BAŞLADIK. EŞİM EVE GELMEMEYE BAŞLAMIŞTI, BİR HANIM ARKADAŞI VARDI, ONUNLA ALAKALI BİR BÜYÜ YAPTIRDIK ŞİMDİ EŞİM ONDAN UZAKLAŞMAYA BAŞLADI SADECE EVE GELİR DIŞARI ÇIKMAZ OLDU ZAMANLA DAHA İYİ OLACAK İNŞALLAH ALİ HOCA SAYESİNDE KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

  Cevapla
  1. Isimsiz

   Ali hoca Gercekten okadar iyimi

   Cevapla
 26. Mustafa

  Mahmut Kılıç isimli dolandırıcıya pirim vermeyiniz! Başta dediği sürelerin hiçbiri çıkmıyor. Büyüsünün bir ayda etki edeceğini söylüyor ama tutmadı diye aradığınızda gelip ben bir demedim iki ay dedim gibi yalanlar uyduruyor. Sakın güvenmeyin büyük hataya düşersiniz.

  Cevapla
 27. Esin

  İnternette sağda solda cafcaflı reklamlar veren medyum muhabbet dolandırıcılıkta master yapmış!!! Dört farklı kişiye arattım hepsinin telefonlarını açtı hepsine farklı fiyat ve hesap numarası verdi, benim aradığım zaman cevap bile vermiyor çünkü büyüsünün tutmadığını biliyor!

  Cevapla
 28. Elif

  allah cc kimseyi mete isimli dolandiricinin eline dusurmesin bastan beri bunu soyluyorum bakin ben mete ile calismaya basladigimda gayet sakin iyi bir insandim ama yaptiklari resmen hayatimi degistirdi parasinda degilim psikolojim bozuldu buyu tutmadiginda neden tutmadi dedik adam cin var sende diyerek 2 ay oyaladi iki ay boyunca para gonderdik ben evde kipirdamaya korktum cin var diye en sonunda istedigi paralarin ardi arkasi kesilmeyince olayin gerçeğini anladik

  Cevapla
 29. Murat

  Eğer buraya sadece dolandırıcıları yazarsak gerçekten medyum arayan kişiler kime gideceğini bilemez. O yüzden iyi olanlardan ben de bir not düşeyim.

  Medyum Ali Gürses ile çalışmaya 3 ay önce başladık. Kısmet açma amaçlı bir vefk hazırlamasını talep etmiştim. Vefkimiz çok kısa sürede elimize ulaştı. Yanlış olmasın sanırım bir hafta gibi bir sürede elimize geldi.

  Etkileri ilk günden itibaren görülmeye başladı. Ali hoca bu işler kişinin kendinde biter demişti. Ben daha farklı bekliyordum sanki dışarıdan birileri hemen bana gelecek diye hayal ediyordum ama Ali hocanın dediği gibi çıktı. Kendime güvenim hareketlerim vesaire değişti, hal böyle olunca etrafımdakilerin bana bakışı da değişti. Allah ali hocadan razı olsun, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz birisi. Ben vefkimin etkilerinden çok memnunum sonuçları da görüyoruz bir adım daha atsam istediğim gibi sonuçlanacak inşallah. Ali hocaya ulasmak isteyen numarasından ulaşabilir, arayın derdinizi anlatın bana kalırsa. Çekinilecek bir kişi değil. 0535 590 62 75

  Cevapla
 30. Noyan

  Medyum hasan dnen krkatersiz kişinin yaptıgı büyülern etkisi yok!!!!! para verpte byu falan yaptrmayın en basta en iyisi bnm digerleri sahtekar dyor ama en sonunda kendsinin gerck sahtekar oldgu ortaya ckyor!

  Cevapla
 31. Sevim

  NE KADAR KOLAY DEĞİL Mİ HOCA OLMAK! HEPSİ SÖZDE HOCALAR BUNLARIN! BU KADAR BÜYÜK DOLANDIRICILIK VE SAHTEKARLIK OLMAZ! ALLAHIN ADINI KULLANARAK YAPMADIKLARI KALMIYOR AHLAKSIZLARIN! MEDYUM SEMİHA ARSLAN İSİMLİ BİR KARAKTERSİZ BANA HAFTALARDIR NELER ÇEKTİRİYOR! 3000 LİRADAN FAZLA PARAM GİTTİ NE GÜÇLÜKLERLE KAZANDIĞIMIZ PARA GİTTİ! ALLAH CEZASINI VERSİN BÖYLE İNSAN OLMAZ OLSUN!

  Cevapla
  1. Giizem

   Ay bana o şarlatan kadından bahsetmeyin aramızda kalsın dün gece gördüm hatta hilal adında yeni İnste hesabı açmış beni yeni isimle Kandıracak güya.!

   Cevapla
 32. Can

  Medyum kadir denen zibidiye büyü yaptırıp da sonuç alan var mı merak ediyorum? Tek bir iyi yorum bile yok hakkında! Ben de sonuç alamadım doğal olarak! Keşke bu yorumları daha önceden görmüş olsaydım.

  Cevapla
 33. Edip

  Soğutma büyüsü yapmak için Rabia adındaki medyuma başvurdum ama yaptırdığımız büyünün hiçbir etkisini görememem nedeniyle iade istedim. Bana ilk konuşmamızda en ufak bir tutmama ihtimali yok, hemen iadeni yaparız sorun değil üstüne de tutacak olan büyüyü bedava yaparım demişti. Ben de bu dediklerine güvendim 750 lira parasını tek seferde ödedim. O bana iyi niyetliyse ben de ona iyi niyetli olurum dedim ama ne fayda! Büyü tutmadı, iade alamadık, telefonlardan engellendik daha neler!

  Cevapla
 34. Talip

  medyum erdoğan sikayet edecegimi soyledigimde beni tehdit etti telefonda dalga gecti salak, gerizekali gibi kelimeler kullandi agizini topla dedigimde kufur etti! bu kisiye para odemeyin insallah ac kalir omur boyu

  Cevapla
 35. Yener

  Araştırdığınız sürece medyumlardan korkmanıza çekinmenize gerek yok arkadaşlar. Millet dolandırıcıların adını bas bas bağırıyor. İyi olanları da yazanlar var ama arada kaynıyorlar. Ben iyilerden birine denk geldim şans mı yoksa kader mi bilmiyorum ama Ali Gürses’in yaptığı çalışmalardan hep verim aldım. Ben maneviyata düşkün bir insanım. Ali hoca gibi bir hoca bulduğum için çok mutluyum bu açıdan. Neredeyse her sene en az 3-4 konuda manevi alemden yardım isterim ben. Ali Gürsesle tanıştığımdan beri her zaman onua başvuruyorum ilk ona soruyorum. Ali hoca bazen kendi yapamayacağı çalışmalar olduğunu söylüyor mesela, diğerleri direk bizherşeyi yaparız diyerek dolandırıyor. Bu açıdan özel biri. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Çok soran oldu yorumlarda iletişim bilgilerini, ben kendi sitesinden bulmuştum medyumali.com numarası da 535 590 6275 olarak görünüyor senelerdir aynı numaradan konuşuyorum kendisiyle sürekli fırıldak gibi numara isim değiştirenlerden değil yani. herkese selam inşallah çözüm bulursunuz dertlerinize.

  Cevapla
 36. serkan

  ah salak kafam diyorum hep! nereden inandık yılmaz eren denen dolandırıcıya! yüzünü bile görmediğimiz adama nasıl 1500 lira atabildim kendime hayret ediyorum. Resmen kandırıldım, yüzüme baka bakaaa dalga geçildi.. benim düştüğüm tuzağa düşmemeniz için yılmaz erene dikkat edin

  Cevapla
 37. Sevgi

  gurbetcileri ozel olarak hedef alan kenan adindaki medyum esime asildi telefondan tanismak istiyorum gibi mesajlar atti kendisine basvurma sebebimiz muskaydi muskayi da alamadik usstune bir de sapigimiz oldu dikkatli olun ozellikle hanimlar!

  Cevapla
 38. Koçan

  Pençeli Burak tarafından 1500 liram çalınmıştır! Bu hırsızlığı din adı altında yardım adı altında yapması da ayrı bir uyanıklık! Benden 500 lira muska için para istedi. Muskamın hazır olduğunu ama cami yaptırdıklarını 1000 lira bağışlamamı istedi. Tamam dedim hemen yolladım sonra hepten engellendim. Camiyi, yardımı her şeyi birbirine harmanlayarak dolandırıcılık yapıyor ahlak yoksunu

  Cevapla
 39. Raşit

  El Rashid adındaki dolandırıcıya para kaptıranlar kervanında ben de varım. Kaç kere kendi kendime kızdım neden bu tarz insanlara itibar ediyorsun diyerek! Ama çaresizlik işte ne yaparsın! Vefk hazırlattık vefkimiz gelmedi…

  Cevapla
 40. Eser

  HAYATIMDA İLK KEZ BİRİNİ DAVA ETTİM O DA MEDYUM ŞENOL OLDU BENİ MAHKEMELERDE UĞRAŞTIRIYOR ŞİMDİ AMA NE KADAR UĞRAŞTIRIRSA UĞRAŞTIRSIN ŞEREFSİZİN GEREKEN CEZAYI ALMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM! BANA 3000 LİRA KAZIK TAKTI ADİ HERİF İNŞALLAH ONDAN ÇIKARACAĞIM O PARAYI

  Cevapla
 41. Celal

  Aslan adında bir medyum bozuntusu var şebeke olarak çalışıyorlar kendisinin adı aslan değil murat aynı zamanda özcan adında başka biriyle de çalışıyor hepsinin akraba olduğunu düşünüyorlar ve bence de haklılar!

  Cevapla
 42. Erkan

  Hocalık kisvesi altında insanları dolandıran din tüccarlarından biri de medyum orhan.. defalarca konuştuk defalarca ahlaksızlığını yüzüne vurdum ama hiç uslanmadı en son işi o kadar büyük bir yüzsüzlüğe vurduki bana okunmuş su satmak istediğini falan söyledi. en son küfür ettim kapattım telefonu giden 1000 liramıza oldu…

  Cevapla
 43. Mustafa

  almanyaya calisiyor musunuz dedigimde defalarca evet diyen medyum dogru bir ay parami aldi 1000 lira gonderdim ustune 200 lira kargo parasi istedi onu da gonderdim vefk nerede diye sordugumda bana dalga gecer gibi almanyaya calismiyoruz dedi!!!!! turkiyedeki akrabalarimdan birine gonder dedigimde de telefondan engellendim! yuzsuze bak!

  Cevapla
 44. ERDAL

  AYHAN HOCA HIRSIZDIR! BUGÜNE KADAR YAPTIĞI HİÇBİR BÜYÜDEN BİR ALLAHIN KULU MEMNUN KALMAMIŞTIR. KENDİNE AİT SİTELER AÇIP KENDİNİ ÖVDÜRÜYOR VE HERKESİ KÖTÜLÜYOR! KANDIRILANLAR OLARAK BÜYÜK DERTTEYİZ SESİMİZİ DUYURAMIYORUZ HİÇBİR YORUMUMUZ YAYINLANMIYOR BU SİTE DÜRÜST VE TARAFSIZ BURADA YAZABİLİYORUZ SADECE! KENDİSİ BİNLERCE LİRALIK VURGUN YAPTI! SOYMADIĞI ADAM KALMADI!

  Cevapla
 45. Bülent

  LEVENT HOCAYA BİR TÜRLÜ ULAŞAMIYORUZ BİZE BİNLERCE LİRALIK PARA TAKTI KAÇTI! UTANMAZ ŞARLATAN BU KADAR KARAKTERSİZLİK GÖRÜLMEMİŞTİR YEMİN EDERİM! PARANIZI İADE EDERİM YOK EFENDİM BENİM TUTMAYAN BÜYÜM MEMNUN KALMAYAN İNSAN YOK GİBİ ŞEYLER SÖYLEDİ AMA HİKAYE ÇIKTI HEPSİ

  Cevapla
 46. Berkant

  Selamın aleyküm, medyum ali hoca hakkında iyi yorum yapmak istiyorum. Diğer sitelerde doğru yorumları yayınlamıyorlar inşallah burada yayınlanır. Kendisine büyük bir minnet borcum var. Ailelerimizin baskısı nedeniyle bir türlü evlenemediğimiz eşimle mutlu bir yuva kurmamızı Ali Hoca sağladı. İnsanın hayatı 3 ay içerisinde nasıl değişebilirse benimki de o şekilde değişti. Birden bire her şey bambaşka oldu ve ailem oldu. İnşallah allah bunu herkese nasip eder.

  Cevapla
 47. Kubat

  merhaba şenol hocaya ulaşabilmek cumhurbaşkanına ulaşmaktan daha zor yüz tane falan asistanı var hepsi de öğrenmiş hocamıza iletiriz o sizi arar! üç aydır bir vefkin peşinde koşuyoruz parasını ödediğimiz şeyi alamıyoruz kesinlikle şikayetçiyim kendinden

  Cevapla
 48. Cansel

  Bizden hiç durmadan para isteyen Muhabbet isimli medyum her yerde reklam yapıyor, kendisinin para için çalışmadığını söylüyor buna benzer numaralarla müşteri topluyor. Biz güvenerek kendisine parasını yolluyoruz ama kendisinden bir telefon bile alamıyoruz! İş ne oldu diye sorduğumuzda cevap bile veremediği gibi utanmadan hala para tekrar para istiyor. Zaten 1000 lira paramızı gaspetti, doymuyor daha fazlasını istiyor!

  Cevapla
 49. Melih

  Medyum Ali Hocaya güvenebilirsiniz. 2 farklı zamanda 3 hocaya bağlama büyüsü yaptırdım tutan sadece Ali Hocanın yaptığı büyü oldu. Belki de ailemin dağılmamasının sebebi Ali Hocanın yaptığı büyü… Nasip kısmet işi elbet bunlar ama kul çabalamazsa allah da nasip etmez.

  Cevapla
 50. Metin

  Kadın diye inanarak Gizem Kaynarca’ya yüksek miktarlarda para gönderdik. Daha doğrusu ben özel sorunlarına dahil olmamak için eşime dilediğini yap dedim. Eşim cahildir, okula gitmedi. Gizem Kaynarca bunu sahte vaadlerle resmen yolmuş. Sağlık olsun dedik, parayı geri alamayacağımızı biliyoruz. Ama bizim düştüğümüz duruma insanların düşmemesi için yorum yapmak istedim.

  Cevapla
 51. Muhammet

  SEN NE AHLAKSIZ BİR HERİFSİN SALİH MEMİŞOĞLU YAPTIĞIN DOLANDIRICILIKLAR YETMEDİĞİ GİBİ HALA İNSAN AVINDASIN! SAKIN GÜVENMEYİN BU ADAMA İSMİ SOYİSMİ GERÇEK DEĞİL HESAPLARI FARKLI NUMARASI FARKLI BİZ 1500 LİRA PARA KAPTIRDIK

  Cevapla
 52. Selim

  Doğru isimli medyum hocaya yapılabilecek olan her türlü desteği sağladık. Tek isteğimiz büyünün başarılı bir şekilde yapılmasıydı. Doğru hoca ne yaptı? HİÇBİR ŞEY! YAPTIĞI BÜYÜ TUTMADI, YAPTIĞI ÇALIŞMANIN ETKİSİ GÖRÜLMEDİ VE BİZİ ZOR DURUMDA BIRAKTI. Hakkım sonuna kadar HARAM olsun.

  Cevapla
 53. Cafer

  Rahman hoca gibi insanların emdiği süt bu dünyada olmasada diğer tarafta burnundan gelecek emin olabilirsiniz! Bizden çok çok zor durumda olduğumuz, 5 kuruşa muhtaç olduğumuz günde 2000 lira para kaptı. Ne yaparsak yapalım geri alamadık. Bize yok alimim yok efendim kuranı ezbere bilirim gibi şeyler söyledi, sürekli allah diye diye ayakta uyuttu. Para gönderdikten sonra olayın farkına vardık. Adam aslında hiç söylediği gibi biri değil ve yaptığı hiçbir çalışmanın etkisi yok. Bunu gördükten sonra zaten her şey değişti bizim için. Ne telefonlara çıkar oldu ne cevap alabildik. Hakkımızı haram etmekten başka yapabilecek bir şeyimiz yok çünkü bu dünyada gücümüz bu kadar. Ama diğer tarafta allah bizimle…

  Cevapla
 54. Medet

  aslan adindaki hoca sahtedir inanmayiniz telefonlara bir gun aslan adiyla cikiyor diger gun hakan adiyla cikiyor para verirseniz de geri odemiyor calismayi da gondermiyor

  Cevapla
 55. Mustafa

  Selamun Aleyküm geçmiş olsun herkeze. Cüneyt hocayla çalışan varmıdır? Biz memnun kalmadık ama sorun bizdemidir bilemiyoruz vefkini dediği şekilde koyduk dediği yere ama etkisi yok 3 aydır aynı yerdeyiz?

  Cevapla
 56. ERTAN

  MAHKEMEDE KARŞIMIZA ÇIKAN ŞEHZADE HOCANIN HOCAYLA ALAKASI YOK TAMAM DIŞ GÖRÜNÜŞLE YARGILAYAMAYIZ AMA EN AZINDAN DOLANDIRICILIKLA YARGILAYABİLİRİZ!!!!! NEREDE BENİM 5000 LİRAM! MAHKEMEDE BEN YAPMADIM İFTİRA DİYOR AMA DEKONTLAR VAR BAKALIM NE ÇIKACAK SONUÇ!

  Cevapla
 57. Ceyda

  Eşimin ailesi tarafından sürekli hor görülüp baskı gördüğüm için iç huzurumuz kalmadı, çocuklarımıza da yansımaya başladı. Biz de bu sorunu çözmek için medyum ali ile çalışmaya karar verdik. Medyum Ali hoca eşimle ve benimle telefonda konuştu. 1-2 saat derdimizi dinledi hiç sıkılmadan. O kadar meşgul olmasına rağmen tek tek dertlerimizi dinledi. Manevi alemde her şeye çözüm vardır sıkmayın canınızı dedi ve gerçekten de öyle oldu. Yaptırdığımız vefk iki günde etkisini gösterdi. Vefki aldıktan sonra üstünden 1 sene falan geçti ama hala Ali hocanın sözlerini unutamıyorum. Onun sayesinde bu zor durumu atlattık inşallah allah hakkında her zaman hayırlısını verir.

  Cevapla
  1. ŞH

   Merhaba,Ali hocanın numarasını ala bilirmiyim,çok ihtiyacım var((((

   Cevapla
  2. Ayse

   Ne işlemi yaptırdıniz ali hocaya

   Cevapla
 58. Esin

  tara hoca parasini aldiktan sonra telefon numarasini degistirdi ulasamiyoruz sitesinde yazan numara surekli mesgul ya bizi engelledi yada numarasi yanlis boyle ulasamayacaginiz insanlarla calismayin tavsiye etmiyorum can sikici durumlar yasatiyor

  Cevapla
 59. Orhan

  Medyum Aziz’e çok fazla para yolladık, yolladığımız paraların karşılığını alamadık. Muska niyetiyle başladığımız şeyi büyü ve muska paketine çevirdi. Önce muska gelir, sonra büyü yaparız diyerek parayı arttırdı. Muska tabi gelmedi ama biz ikisinin de parasını birlikte yollamıştık. Israrla sorarsanız ne hikmetse her seferinde telefon kapanıyor ve şarjı bitiyor! Kanına giderseniz de bir bahaneyle ekstra para istiyor. Dolandırıcılık kariyeri hocalığından daha parlak Aziz’in!

  Cevapla
 60. Pusat

  KAĞAN HOCA ÜÇ KERE PARA İADESİ İSTEMEMİZE RAĞMEN PARAMIZI GERİ VERMEDİ HER SEFERİNDE OYUNLAR ÇEVİRİP İADEYİ KARAMBOLDE KAYNATIYOR! VERECEĞİNİ DE DÜŞÜNMÜYORUM!

  Cevapla
 61. cavid

  medyum murat beni sinir krizine soktu telefonda surekli bugün yolladim dün yolladim diyerek muskayi her gun erteliyor muska falan yok ortada sonradan ogreniyoruz en sonunda hakarete varan bir tartismamiz oldu muska falan yok keriz herif dedi yüzüme kapatti… karakteri böyle kendisinin!

  Cevapla
 62. Tahir

  Selam dostlar, Semiha Arslan tarafından yapılan büyü çalışmalarında verim alamadığımızı belirtmek istiyorum. Defalarca çalıştık, çok başarılı çalışmalar olduğunu iddia etti, iyi sonuçlanacak azcık bekle diye diye bizi ayakta uyuttu. Sonunda yaptığı işlerde hiçbir şekilde sonuç alamadığımızı görünce iş değişti. Hakkımızda hayırlısı olsun! Ama Semiha Arslan’a hakkım sonuna kadar haram olsun!

  Cevapla
 63. VAHİD

  DÜNYA SİZE KALMAZ MEDYUM ŞENOL! YEDİN BİTİRDİN MİLLETİN PARALARINI BİZİM DE 4000 LİRAMIZI YEDİ UTANMAZ DOLANDIRICI AMA HAK YERİNİ BULUR ALLAH HERŞEYE KADİR! SİZDE YANARSINIZ BİR GÜN!!! O PARALAR SİZİNDE BOĞAZINIZDAN GEÇMEZ DOLANDIRICILAR!

  Cevapla
 64. Maraz

  Almanya’da yaşıyorum, Muhabbet isimli medyum hocaya 400 euro ve 600 euro iki taksitte 1000 avro para yolladım. Kendisinin yapması gereken vefki alamadım. Paramı iade edeceğini söyledi. Şikayet yorumu yapmazsam para iadesi yaparım dedi. Tamam dedim kabul ettim. Ama 5 ay kadar para iadesi alamadık. Hala da alamıyoruz. Artık kandırıldığımı net olarak görmüş durumdayım. Sakın güvenip para göndermeyin.

  Cevapla
 65. Ezgi

  Ben de Medyum Halil, Medyum Selma ve Medyum Halil Hoca denilen sahtekarlar tarafından dolandırıldım üstte isimleri yazılmamış birkaç yere de yazdım yayınlanmıyor burada yayınlayınki başkaları bilgilensin vefk diye fotokopi yolluyorlar sürekli para istiyorlar bu dünyanın öbür tarafı da var

  Cevapla
 66. sedat

  medyum metin ve medyum haluk denilen kişilerin yakınından bile geçmeyin daha önce para kaptırmıştım başka isim kullanıyorlardı şimdi isim değiştirmişler beraber çalışıyorlar telefon numaraları da sürekli değişiyor google’a parayla reklam vererek en üstte çıkıyorlar ama o paranın fazlasını bizim gibi insanlardan kazanıyorlar google’a da şikayet ettim

  Cevapla
 67. öykü

  medyum halafzade şarlatanına inanmayın 2000 liramı aldı şimdi kayıp

  Cevapla
 68. Neslişah

  Üniversite sınavında başarıya ulaşamadığımdan 24 yaşına kadar saçma sapan dershanelerde özel hocalarda bilgime bilgi katarak istediğim bölüme girmek için gecemi gündüzüme kattım ama tabi bu girişimim hiçbir işe yaramadığı gibi maddi olarak her gecen gün beni dahada zora sokmaya başlayınca ailemden destek almaktn utanır hale geldim bende yakın bir kzı arkadaşımın erkek arkadaşıyla arasındaki problemleri çözebilmesin diyerek yaptırdığı Aşk ve bağlama büyüsünün başka sorunlarıda çözebileceklerine inandığım Medyum arayışına düştüm ama kız arkadaşım işlemi yaptırdığı hocanın telefon numarasını bulamadığından başka bir hocanın bu işlemi çözebileceği düşüncesiyle Emrah hoca adında bir sahtekara ulaşmış yaşadığım zorluklarla dolu dönemde bana sunduğu umut verici sözleri hayatımda yeni bir döneme gireceğime inanmama neden oldu karektersiz parayı aldığı gibi ortadan kayboldu

  Cevapla
 69. ezgi

  medyum serhat barman a 1700 tl para gönderdim 1 haftadır ulaşamıyorum parayı alana kadar sürekli arayıp duruyordu bugün de ulaşamadığım takdirde suç duyurusunda bulunacağım

  Cevapla
 70. Nur

  Medyum Musul Hoca yı tanıyan var mı aranızda doğru mu yoksa o da dolandırıcımı ???

  Cevapla
 71. Ayse

  Zuhal hanim ne zaman işlem yaptırdıniz ali hocaya

  Cevapla
 72. Suzan

  Selam arkadaşlar bende yakın bir aile dostumun beni nikah öncesi terk eden nişanlımla barıştırmasını istediğimden Medyum Kadir Hocaya ulaştım kendisine söylediğim ve anlattığım kadarıyla bir bakım çalışması yaptı nişanlımın üzerinde bir büyü olduğunu bu büyünün ancak kendi değimiyle söylediği kara büyü çalımasıyla net sonuca ulaşabileceğini bu çalışmanın 1 ila 35 gün arasında bana geri dönüşü olacağına dair bir konuşma yaptığından vakit kaybetmeden söylediği tutardaki parayı verdiği hesap numarasında transfer ettim ama söylediği çalışma kaç haftadır elime ulaşmadı ne hikmetse

  Cevapla
 73. kurt

  medyum isa ile çalışmanızı önermiyorum kargoyla bir şeyler yolluyor ama 6 aydır hiçbir sonuç yok sürekli ek ücret istiyor büyü çıktı havuz kapandı gibi bahanelerle

  Cevapla
 74. Vuslat

  herkese selamlar
  birkaç katkıda ben sunayım son 1 senede para verip hiçbir sonuç alamadığım şahıslar

  medyum kadriye
  medyum özge
  medyum saliha
  medyum orhan
  medyum olcay (numarası 0535 ile başlayan)
  medyum ömer aydın

  uzak durun bunlardan elinizi verir kolunuzu kurtaramazsınız

  Cevapla
  1. Sezen

   Medyum Burak hoca? Penceli Burak mi

   Cevapla
 75. Ayşe

  Medyum İsa dolandırıcının önde gidenidir. Parayı alıyor 2 gün garanti veriyor sonra ne işlem var ne de kendisi ortalarda yok. 2 aydır haber alamıyorum.

  Cevapla
 76. Melike

  Merhaba ben İzmir’ dan yazıyorum 3 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşımın ailelerimiz arasında yapılacak olan tanışma günü düzenine ikna edemiyorum onu sevdiğimi bildiğinden eline geçen fırsatları kurnazlıkla yaparak değerlendirmeyi başarıyor geçen günler beni sevmediğini düşünmemi sağlıyor olsa da ondan ayrı kalmak istemediğimden çözüm bulabilmek adına Medyum Harun hocaya ulaştım kendisiyle görüşmemin ardından söylediği tutardaki parayı tek slip geçtim ama bana vaad ettiği ve sözünü verdiği hiçbir işlemi gerçekleştirmedi uzak durun

  Cevapla
 77. Kemal

  Alkol bağımlılığım yüzünden epey uzun süredir eşim ve çocuklarımdan ayrı yaşamak mecburiyetinde kaldım beni ciddiye almadıkları baba gibi görmedikleri hergün için bir tuhaf oluyor ama eskisi gibi bir baba nasıl olacağımı bilmiyorum hayal kırıklığına uğratmaktan korktuğumdan karşılarına çıkmaktan kaçınıyorum bu işi çözebilmenin başka bir yolu olmadığını düşündüğümden en kısa sürede Medyum Seher hocayla iletişime geçtim bana sunduğu çalışma çok ikna edici geldiğinden vakit kaybetmemin bir faydası olmayacağını düşündüm kenarda zor günler için biriktirdiğim parayı kendisine bu işlem için harcayacağımı söyledim merak etmememi asla olumsuz bir sonucu almayacağının garantisini verdiğinden aklımda soru işareti kalmadı ama oda kendi kesesini doldurup insanlara umut tacirliği yapan sahtekarın birisiymiş aslında söylenebilecek çok söz olması gerekiyor ama ben insanlığımdan konuşmayayım allah verir cezanı

  Cevapla
 78. Leyla

  Mal bölüşme tartışması yüzünden büyük kardeşimle uzun zamandır bir araya gelmiyoruz annemin iki dairesi 2 yazlığı var ölmeden önce bunları bize paylaştırdı ama kardeşim alt kat senin üst kat benim tartışması o senin bu benim tartışması yaparken gerçekten hayattan bezdirdi en son mahkemelik olduk kadınım diye yapmayacağı eziyet terbiyesizlik kalmadı ama bende bu terbiyesiz tavırlarına dayanamıyorum artık en son bu meselenin çözüme ulaşmamasından kaynaklı büyük bir kavgamız oldu kızgınlıkla bu huylarından vazgeçirmek adına Medyum Salih hocaya Papaz çalışması yaptırdım yüz yüze bakmak istemediğim içinde mümkün oldukça uzak bir semte taşındım ama ne çalışmanın bir faydası oldu nede bu mal paylaşımı muhabbetlerinin haram zıkkım olsun verdiğim para sana SALİH DOLANDIRICISI HER YERE YAZIYORUM

  Cevapla
 79. dolandırıcılar

  Daha önce bir çok sitede yazdığım gibi bu sitede paylaşıyorum yakın bir kız arkadaşım çok temiz ve saf olduğundan sürekli saçma sapan insanların dolandırılmasına içim el vermediğinden bende bir araştırma yaptım daha önce bu işi bilmeden hocalıkla alakası olmayan şahısları paylaştım burdada paylaşıyorum paylasıp paylaşmamak size kalmış

  Medyum Olcay (numarası 0535 ile başlayan)

  Medyum Aydın

  Medyum Hüseyin

  Medyum Özcan

  Medyum Rabia

  Cevapla
 80. Meryem

  Hayatımda bu kadar sahtekar iki yüzlü karaktersiz yoksunu bir kişi daha görmedim Allah’ından bul ben çocuklarımın Rızkından ayırdığım parayı sana verdim kaç kezde bunu vurguladım yapılacak iş mi bu hiç utanman yok mu düzenbaz senin biraz vicdanın olsa böyle işlere kalkışmasın zaten sakın arkadaşlar Medyum Deniz hocaya para vermeyin

  Cevapla
 81. Merve

  Geçtiğimiz ay erkek arkadaşımla birlikte oldum relg dönemimde geçikme olduğunda şüphelenerek gittiğim bir eczaneden doğum kontrol hapı ile birlikte hamilelik testi aldım ikisini bir arada aldığımdan yaptığım testte hamile olmadığım ortaya çıktı erkek arkadaşımda bu sürede epey yıprandı ve benden ayrılma istediğini söylediğinde engel olabilme istediğimden arkadaşımın aklıyla Ömer hocaya ulaştım Aşk ve Bağlama adını verdiği çalışmadan sonuç alamadım erkek arkadaşımın kırgınlığı hala geçmiş değil lütfen yardım edin onu kaybetmek istemiyorum

  Cevapla
 82. CELİL

  MEDYUM AZİZ BU ŞAHISTAN UZAK DURUN İLK GÖNDERDİĞİNİZ PARAYLA KALIRSANIZ YİNE İYİ TAKTİĞİ SONRADAN FARKLI BAHANELERLE EK ÜCRET İSTEYİP BU ŞEKİLDE DOLANDIRMAK 1400 TL KAPTIRDIM

  Cevapla
 83. Zuhal

  Merhaba, bu sayfaya bir süre önce şans üzeri denk gelmiştim. Şimdi dönüp baktığımda uzun zaman kapı kapı gezip derdim için derman ararken ne paralar harcamışım diye kendime kızıyorum. Ama emin olun derdi olan insan bir çare bir çözüm bulabilmek için elinde avucunda ne varsa döküyor. 2 sene boyunca gitmediğim hoca, papaz, büyücü, medyum kalmadı. Ya hiç etki etmedi ya da hep kısa süreli oldu. 2017 Nisan ayında Medyum Ali Gürses isminde bir hocaya yolum düştü. İnanın Ali hocayı nereden buldum, nasıl kapısına dayandım hiç hatırlamıyorum. Bu arada yorumlarda bahsedilen Aslan hocaya da yolum çok düşmüştü. Çare bulabildim mi hayır. Ne yazık ki başladığım hiçbir hoca derdimi bir çözüme ulaştıramadı. Avcılarda bakım yapan Rüstem Yücesan hocaya da çok kez gittim ancak vakit ve nakit kaybından başka hiçbir şey görmedim. Ali hoca çok açık sözlü. Halden anlıyor. Bunca zaman o kadar çok para harcadım ki borç batağına düştüm diyebilirim. Yeter ki derdime çare bulayım dedim. Açık konuşmak gerekirse ben aile içerisinde eşimle çok fazla sorun yaşıyor, bırakın aynı odayı aynı evde dahi kalmak istemiyordum. Yüzünü görünce nevrim dönüyordu. Çoğu zaman vücudumda morluklar fark ediyordum. Çok sonra anladık ki bu morlukların nedeni üzerimdeki büyü sebebiyleymiş. Ali hocayla büyü bozma işlemine başladık. Ayrıca koruyucu da yaptırdım ve ister inanın ister inanmayın içimdeki huzuru ferahlamayı kelimelerle dahi anlatamayacak hale geldim. Allah’a binlerce kez şükürler olsun. Hoca hoca gezmiş, derdine derman bulamamış kim varsa gitsin bir görüşsün derim. İnanın bana pişman olmazsınız. Yaptığı işi kimse hafife almasın. İllaki kendisi gibi sözünün eri birçok değerli hoca vardır ama Allah benim yolumu Ali Gürses hocaya düşürdü. Fiyatları da öyle 5 milyar 6 milyar değil. Arayın derdinizi dinlesin. Çözümü çaresi nedir size anlatsın kafanıza yatar içinize sinerse tedavinize başlayın. İnsaflı Allah korkusu olan bir adam. Bu sitedeki kullanıcıların yolu hep dolandırıcılara düşmüş. Allah tez zamanda kurtarsın hepinizi. Benim elimde olan numarasını mı kullanıyor hala emin değilim ama bir şansınızı deneyin derim. 0535 590 62 75
  Maili de [email protected] olmalı
  Allah hepinizin derdine derman versin inşallah!

  Cevapla
  1. Fatma

   Zuhal hanım tel alabilir miyim sizinle özelden görüşebilir miyiz

   Cevapla
 84. medyum aziz

  medyum aziz denen şahsa 1200 tl para gönderdim iki gündür telefonlarıma çıkmıyor bakım yapıp aynı gün dönecekti o da yok yine dolandırıldım sanırım uzak durun bu şahıstan

  Cevapla
 85. KUZEY

  MEDYUM SENNUR, MEDYUM BEYTULLAH, MEDYUM DİLEK, MEDYUM KADRİYE HEPSİ DE SAHTEKAR 3 AYDIR HEPSİNE DE PARA GÖNDERDİM SONUÇ 0 HATTA DAHA KÖTÜYE GİTTİ İNTERNETTE REKLAM VERMİŞLER EN ÜSTTE ÇIKIYORLAR O ŞEKİLDE İNSAN BASİRETİ BAĞLANIYOR İNANIYOR DİKKAT EDİN BU ŞARLATANLARA!!!

  Cevapla
 86. oktay

  Medyum tibet ten uzak durun eskiden oktay ismini kullanıyordu Medyum oktay olarak deşifre olunca yeni isme geçmiş parayı Doğukan Ekmekçi ismine alıyor %100 garanti olmazsa iade diye para alıp bırak sonuç almayı parayı aldıktan sonra bir daha ulaşamıyorsunuz

  Cevapla
 87. Ulaş

  Ali gürses hocayla yaptığımız 21 günlük işlemde bugün 12. gün ve çok büyük gelişmeler görmem üzerine yazmak istedim ben işimde bereket kısmet rızık için yaptırmıştım işlemi ve neredeyse kapanma noktasına gelen dükkanımda son günlerde büyük hareket yaşanıyor önüne gelen müşteri girmeden başka dükkana giderdi şimdi müşterilere yetişemez hale geldim mucize gibi bir şey zaten çokça yazılmış kendisi hakkında yorumlar bir ek de ben yapmak istedim Allah razı olsun kendisinden

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir