Etiket arşivi: medyum lamia yorum

Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

Şirinlik büyüsü, bugüne kadar pek çok kişi tarafından kullanılmış olan oldukça eski bir büyü çalışmasıdır. Tarihin her döneminde, insanlar diğer insanların ilgisini çekmek için farklı yollara başvurmuştur. Bu yollar kimi zaman fiziki olarak dikkat çekmek için yapılan çalışmalar olduğu gibi kimi zaman ise manevi alemlerden gelen enerjileri kullanarak yapılan büyü çalışmaları olmuştur.

Büyüler, insanların fiziki görüntüleri üzerine doğrudan herhangi bir etki yaratabilecek çalışmalar değildir. Ancak insanların ruh halleri, çevrelerine yaydıkları enerjiler ve buna benzer etmenler büyü enerjileri sayesinde değişiklik gösterebilmektedir. Şirinlik büyüsü de tam olarak bu şekilde çalışmaktadır.

Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmaları yapılırken çok farklı ilimler kullanılmaktadır. Bu büyünün tam olarak istenen etkiyi vermesi her aşaması doğru şekilde yapılmış hesaplamalara bağlıdır. Medyum hocalar tüm bu hesaplamaları yaparken kadim dönemlerden kalma gizli bilgilere başvurur.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her insana farklı bir şirinlik büyüsü yapılmak zorundadır. İnsanların enerjileri kişiden kişiye göre değişkenlik gösterdiği için bir insanın yaptırdığı büyü ile diğeri tutmayabilir. Büyülerin en iyi şekilde işleyebilmesi için medyumlar ilk olarak enerjisel incelemeler yapar, daha sonra yapacakları büyü çalışmasını belirleyerek devam ederler.

Şirinlik büyüsünün ilk aşaması bittikten sonra uygulanacak olan büyü yöntemine bağlı olarak özel bir takım dualar belirlenir. Bu duaların sayısı ve okunacağı saatler de medyum hocalar tarafından yapılacak olan hesaplamalar ile belirlenmek zorundadır. Hem insanlara hem de yapılacak büyü türüne göre farklı hesaplamalara ihtiyaç duyulur.

Büyü ile ilgili gerekli tüm adımlar atıldıktan sonra çalışma yapılır. Kimi zaman malzeme kullanılır, kimi zaman herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan medyum hocanın nefes gücü ile çalışma tamamlanır.

Şirinlik Büyüsü Gerçekten Etkili Midir?

Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmalarının tam olarak etkili olabilmesi, çalışacağınız medyum hocanın bilgi ve tecrübesi ile alakalı bir durumdur. Eğer çalıştığınız medyum hoca bu büyü konusunda yeteri kadar tecrübeye sahipse yapılacak olan çalışmada herhangi bir eksiklik olmayacak ve istenen sonuçlar alınacaktır.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyü çalışmaları hiçbir zaman insanları mağdur etmeyecek şekilde hazırlanır. Şirinlik büyük de yine aynı şekilde yapılan çalışmalardan biridir. Bu işi yapan medyum hocalar ilk olarak kişisel enerjileri inceledikleri için tutmayacak büyüleri yapmayı kabul etmez, insanlara mağduriyet yaşatacak herhangi bir durumun önüne peşinen geçerler.

Eğer doğru medyum ile çalışırsanız şirinlik büyüsünden tam olarak istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Bu nedenle, tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de çalışacağınız medyum hakkında iyi bir ön araştırma yapmanız, kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulmadan çalışacağınız kişiyi belirlememeniz çok önemlidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine bir düşünce

  1. emir

    Medyum Ermet aşık etme büyüsü için benden bir büyük cumhuriyet altını istedi. Altının üzerinde büyü yaptığını, kişinin anında bağlandığını söyledi. Bu şekilde bir sürü detay verdiği için dediklerine güvenerek istediği altını göndereceğimi söyledim. Altını gönderme, parasını gönder ben alayım dedi. Hesabına değil cep telefonuna atmamı istedi. Hemen kuyumcu yanında atm var oradan yardımcım çekip altını alacak fotoğraf atacak çabuk ol diye baskı kurdu. Parayı gönderdim tamam 15 dk sonra tekrar ara dedi kapattı, aradım telefon numarası kullanılmıyor diyor. Parayı gönderdiğim telefon numarasını aradım ondada aynı mesaj geliyor iptal mi ettirmiş ne yapmışsa benden cumhuriyet altını parasını çalıp kaçtı hırsız dolandırıcı.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir