Etiket arşivi: süryani büyüsü etkili mi

Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Türkiye’de sıklıkla kullanılan büyüler arasında yer alan süryani büyüsü, oldukça antik kökenlere sahip bir çalışmadır. Şimdiye kadar yapılan tüm büyü uygulamalarından çok daha etkili sonuçlar verebilen, yerine göre diğer büyülerden daha hızlı etki sağlayan, kimi zaman ise bağlama büyüsü gibi konularda, papaz ve canbar büyüsü gibi daha etkili alternatifleri olan bu karmaşık uygulama medyumluk dünyasında fazlasıyla özeldir.

Süryani büyüsü, ismini yapımında kullanılan dilden alır. Klasik büyü uygulamalarında sıklıkla Arapça kullanılırken, süryani büyüsünde Süryanice kullanılır. Bunun nedeni, antik toplumlardan beri, hep Süryani coğrafyasında geliştirilen bu tekniklerin en kadim uygarlıklardaki kullanım şekillerini yakalamaktır. Günümüzde kullanılan süryani büyüsü, geçmişteki ile birebir aynıdır.

Medyum hocalar tarafından nesillerdir saklanarak günümüze ulaştırılmış olan süryani büyüsü, zaman zaman yok olma tehlikesi geçirmiştir. Özellikle bölge coğrafyasında yaşanan savaşlar nedeniyle sayısı azalan medyum hocalar nedeniyle tehlike altına giren bu büyü, günümüzde tekrar yaygınlaşmış ve pek çok medyum hoca tarafından kullanılmaya devam etmektedir.

Büyülerin tarihi konusunda hiçbir zaman net bir şey söylenemez. Kimi zaman insanlığın oluştuğu ilk zamanlara kadar giden bir geçmişe sahip olan büyü çalışmaları, insanlığın en kadim uygulamaları arasındadır. Medyum hocalar tarafından tarihin her döneminde yapılan bu uygulamalar başarı sağlayabilmesi için her zaman geliştirilerek ilerlemiştir.

Süryani büyüsü, ülkemizin de içinde yer aldığı Mezopotamya coğrafyasından çıkmış en başarılı uygulamalardan birisi olarak kabul edilir. Hem ortaya çıktığı coğrafyada bulunuyor olmamızın avantajıyla, hem de bu işi başarıyla yapan medyum hocaların olması sayesinde, Türkiye’de yaygın olarak tercih edilen bu büyü, sadece ülkemizde değil, Avrupa’da da yaygın biçimde kullanılmaktadır.

Kadim tarihi ile, pek çok zorluktan geçerek günümüze kadar hiç bozulmadan ulaşmayı başarmış süryani büyüsü, medyum hocalar aracılığıyla, bize gayb alemlerinin anahtarlarını veren ender uygulamalardan birisidir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Süryani Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. yılmaz

    ALLAH AŞKINA BİRİ MEDYUM BAHAR’A NASIL ULAŞACAĞIMI SÖYLESİN! BİR SÜRÜ PARA ÖDEDİM TELEFONLARINI DEĞİŞTİRMİŞ NE YAPACAĞIM?!?!

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir