Etiket arşivi: medyum ünal hoca şikayetleri

Medyum Şikayetleri Nereden Okunur?

Medyum hocalar, manevi hayatın sonsuzluğundan güç alan ve bu dünyada bazı paranormal olaylara imzalarını atan kişilerdir. Aklın ermediği durumlarda karşımıza çıkan bu kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sahte hocaların türediği günümüz şartlarında gerçek medyum şikayetleri konuları da giderek artış gösterir.

Manevi dünya aleminde dünya dışında bulunan varlıklar yer alır. Bunlar genellikle bu dünyadan kovulan ve dünyaya giriş yapmaları yasak olan 3 harfli gibi varlıklardır. Bazı ölen kişilerin ruhlarının da bu alemde olduğu bilinir. İşte hocalar bu varlıklar ile iletişim kurarak onları amaçları doğrultusunda kullanabilme yeteneği kazanmışlardır.

Yeteneklerin kazanılması sık rastlanılan bir durum değildir. Öncelikli olarak hocanın doğuştan yetenekli olması ve bu yeteneklerini geliştirmek için gece gündüz demeden çalışması gerekir. Hayatta istediği ve en sevdiği şeylerden de fedakarlık yapmak durumunda kalırlar. Bu nedenle gerçek hocaya ulaşmak son derece zordur ve bulunduğunda ise istenilen her şeye erişmek mümkündür.

Gerçek Medyum Şikayetleri Nedir?

Medyum şikayetleri ile ilgili araştırma yapıldığında kişilerin memnun kalmadıkları hocalar hakkındaki görüşleri ile karşılaşılır. Bir hocaya gitmeden önce bu yorumlar ve görüşler takip edilip araştırılırsa eğer o zaman hoca hakkında detaylı bilgilerde elde edilebilir.

Medyum yorumları, insanlara bir nevi rehberlik eder. Günümüzde o kadar çok medyum bulunur ki bunların bir bakıma takip edilmesi iyidir. Çünkü içlerinde çoğunluğu sahte hocalık yapar ve insanların vakitlerini alır. Özellikle acil bir işiniz varsa sakince bir araştırma yapmalı ve sonrasında doğru hocayı bularak ona başvurmalısınız.

Buna göre hocalara yapılan şikayetlerin araştırılıp incelemesi insanlara şu avantajları da beraberinde getirir:

  • Gerçek medyum şikayetleri, farklı kişilerin karşılaştığı farklı sorunların bir arada bulunabileceği yerlerdir.
  • Gerçek ve sahte olanları arasındaki ayrımın anlaşılması sağlanır.
  • Sahte hocalar, insanları dolandırmakta ve onların paralarını almaktadır. Maddi olarak kaybın önüne geçmek şikayetlerin araştırılması ile mümkündür.
  • Bir medyum ile henüz iletişime geçmeden onun güçleri hakkında malumat almanızı sağlar.
  • Sahte hocaya denk gelme ve onun tarafından dolandırılma ihtimali giderek düşer.

Bu maddelerde görüldüğü üzere yorumların ve şikayetlerin araştırılması insanlara sadece fayda sağlar. Araştırma yapılmasının hiçbir zaman kötü bir yanı yoktur. Özellikle bu tür işlemlerde yeni iseniz kafanıza göre değil de araştırma yaparak ilerlenmesi daha doğru olacaktır.

Gerçek medyum şikayetleri insanlara bir nevi rehberlik eder. Onların hocalar hakkında detaylı bilgi almasını, hocaların hangi tür isteklere karşı başarılı / başarısız sonuçlar aldıklarının açığa çıkmasını sağlar. Bunlardan dolayı hocaların hakkında yapılacak olan araştırmalar çok önemlidir. Acil işlemlerde dahi araştırma yapmak sizlerin vakit kaybı değil vakit kazancı olarak görülür.

Hocalar ile ilgili olarak merak ettiğiniz her şeyi web sitemizden öğrenebilirsiniz. Sitemizde medyum hocaları hakkında ziyaretçiler tarafından yapılan yorumlar yer alır. Sizlerde bu yorumlara bakmak, bir hoca hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak ve sonrasında kendini yorumlarınızı oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir