Etiket arşivi: medyum rahman hoca şikayet

Bursa Medyum Hocalar

Medyum hocaların güvenilirliği çalışma yapılan şehre göre değil, hocanın referanslarına ve ne kadar başarılı olduğuna göre değişmektedir. İster Bursa’da ister farklı bir şehirde olsun, işini iyi yapan bir medyum hoca her zaman güvenilirdir ve size hiçbir sorun yaşatmadan gerekli olan gayb kapılarını aralamanıza yardımcı olacaktır. Bursa medyum hocaları bu konuda özellikle başarılı ve yeteneklidir.

Türkiye’nin her noktasında kendini gerçek medyum olarak tanıtan fakat şarlatanlık yapan medyum hocalara rastlamak mümkün. Bu isimlere karşı önlem alabilmenin bir yolu olmadığı gibi, yalnızca çalışma yaptıracak kişinin dikkati ile engellemek mümkündür. Bursa medyum hocaları da Türkiye’nin diğer illerinde yaşananlar gibi, Bursa’da da sahtekar medyumlardan şikayet etmektedir.

Özellikle çaresizlik nedeniyle medyum hocalara başvuran kişileri hedef alan dolandırıcılar, zor durumlardan faydalanarak kişilerin tüm hayatlarını altüst etmektedir. Bursa medyum hocalarının ismini kullanarak, sanki uzun yıllardır medyumluk işi yapıyormuş ve tüm çalışmaları başarılıymış gibi davranan dolandırıcılar, insanların hem vakitlerini hem de paralarını çalmaktadır.

Bursa, medyumluk açısından fazlasıyla gelişmiş ve ilgi çekici bir kent. Özellikle doğu kültürünün etkisi altında olan kente, Türkiye dışından da pek çok yetenekli medyum hoca yerleşmiş durumda. Özellikle bu nedenlerden dolayı fazlasıyla ilgi çeken Bursa medyum hocaları, Türkiye’nin her noktasından insandan talep görmektedir.

Gerçek bir Bursa medyum hocası muhtemelen her alanda tecrübeli ve güvenilir bir isim olacaktır. İyi bir medyum hoca olmak için gereken, hem eğitim hem de deneyim şartlarını sağlayabilen Bursa şehri, medyumlar açısından fazlasıyla avantajlı bir bölge. Tarih boyunca medeniyetlerin geçiş noktasında olan kentte, nesillerdir devam eden pek çok medyum hoca ailesine de rastlamak mümkün.

Bursa medyum hocaları, sahtekarları içerisinden ayıklandığı sürece fazlasıyla güvenilir ve başarılı isimlerdir. Bu nedenle herhangi bir çalışma yapacağınız zaman mutlaka iyi bir araştırma yapmalı, çalışacağınız kişiyi buna uygun seçmelisiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bursa Medyum Hocalar” üzerine 2 düşünce

 1. melek

  İyi geceler. Almanya’ya çalışma yapan iyi bir medyum hoca bileniniz var mı?

  Ama lütfen medyum Dilek’i önermeyin. O kişiyle çalıştım dolandırıcı çıktı. Öneren herkes de pişman oldu.

  Eğer hala dolandırıcı olduğunu anlamadıysanız şöyle söyleyeyim, bir süre oyalıyor, sonunda çalışmayı yolluyor ekstra ödemeler yapıp.

  Kargonuz elinize geliyor ama dua kitabı veya başka bir dini kitap çıkIYOR.

  Arayıp sorduğunuz zaman yanlışlık olmuş diyerek tekrar kargo parası istiyor. Onu verdiğinizde de kargoyu göndermiyor ve engelliyor. Bana aynen bu şekilde yaptı. İyi hoca tavsiyelerinizi bekliyoum. Tşk.

  Cevapla
 2. Şamil

  Kiminin duası, kiminin parası derler. Bizim maddi durumumuz çok sıkışıkken istediğimiz büyüyü ücretinden daha aza yapan medyum Ali Gürses’e çok teşekkür ederim. Her yerde iyi yorum yaparak kendisini öveceğim.
  Bu yorumumun sebebi kesinlikle para mevzusu değil. Kesinlikle bununla bir alakası yok. Bizim için yaptığı vefk hakikaten çok yüksek etkiye sahip. Birkaç gecede gördük bunu. Vefkin tam etkiye ne zaman kavuşacağını tam bilemesek de medyum Ali Hoca’nın dediğine göre bir ayımız daha var. Ama allah razı olsun, daha şimdiden istediğimiz etki görülmeye başlandı. Dahasının da geleceğinden şüphem yok. İnşallah beklediğim gibi olur.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir