Etiket arşivi: medyum ömer hoca şikayet

Muska Yapan Hocalar

Muska yapımı, her kültürde, tarih boyunca kendini göstermiş ve farklı isimler altında var olmuş bir ilimdir. Gaybi ilimlerde, vefk ile birlikte en etkili korunma yöntemlerinden biri olarak gösterilen muskalar, doğru şekilde hazırlanmadığı sürece kişilere herhangi bir etki yaratmamaktadır.

Muska yapabilmek, direk olarak medyum hocanın yeteneklerine bağlıdır. Büyü ve buna benzer çalışmaların aksine, doğru şekilde hazırlanmış bir muskanın etki etmemesi imkansızdır. Bu doğrultuda, yazılan muskanın etki etmemesinin tek sebebi doğru hazırlanmamış olması olacaktır.

Çeşitli dünyevi ve gaybi ilimlerde bilgi sahibi olmayı gerektiren muska, sadece bu ilimlerdeki bilgiyle değil aynı zamanda medyum hocanın yeteneğiyle de bağlantılıdır. Nefesi güçlü olmayan bir medyum hocanın hazırladığı muskanın etkisi zayıf olur.

Her şeyden öte, muska yapan medyum hoca mutlaka tecrübe sahibi olmalıdır. Muska her durumda koruma sağlayan bir çalışma olarak biliniyor olsa da, bu korumanın sağlanabilmesi için yapılacak çalışmanın niteliklerinin iyi bilinmesi gereklidir. Bu da yalnızca medyum hocanın tecrübesiyle sağlanabilir. Yeteri kadar muska yapmış, daha önce pek çok farklı kişinin talebiyle tecrübe edinmiş bir medyum hoca, en doğru çalışmayı sağlayacak ve kişinin yapılandan en yüksek verimi almasını sağlayacaktır.

Muska yapan medyum hocalar aynı zamanda sürekli araştırmacı bir karaktere sahip olmalıdır. Muskanın talep eden kişiye fayda sağlayabilmesi için, kişinin üzerinde herhangi bir büyü bulunmamalıdır. Eğer büyü bulunuyorsa, öncesinde büyü bozma çalışması yapılmalı, daha sonra muskanın koruyucu etkisinden yararlanılmalıdır. Bu nedenle, medyum hocanın muskayı hazırlamadan önce kişileri incelemesi ve ihtiyaçlarını net olarak belirlemesi çok önemlidir. Bu da yalnızca araştırmacı karakterli bir medyum hoca tarafından sağlanabilir.

Muska yapan medyum hoca arayışınızda, hocanın tecrübesine her zaman öncelikle dikkat etmelisiniz. Daha sonra hakkındaki çalışmalar, varsa eğitimleri ve diğer unsurları inceleyerek, kararınızı buna uygun vermelisiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Muska Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. kemal

    Medyum denize gondermis oldugum tek bir kurusu bile helal etmiyorum!!!!!!!!!!!! bir ayda garantili diye pazarladigi buyusu ise yaramiyo!!! Baska zaman tutar belki diye alakasiz sacma sapan cevaplar verip iyice batiriyor kendini!!!

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir