Etiket arşivi: medyum emin toprak şikayetleri

Büyü Bozan Hocalar

Büyü yaptırdığınız kişinin, kendi adını ön plana çıkarmak amacıyla yapılan büyülerin hiçbir zaman bozulamayacağını söylemesi çok sık karşılaşılan bir durum ancak böyle bir şey söz konusu olamaz. Her ne kadar etkili olursa olsun, doğru şekilde yapılan büyü bozma işlemi sonucunda tüm büyüler bozulabilir.

Büyü bozma basit bir işlem değildir. Her aşamasında mutlaka özenli ve bilinçli hareket etmeyi gerektirir. Bu işlemi yaparken, en önemli önceliğiniz doğru hocayı bulmak olmalıdır. Doğru hocayı bulamadığınız sürece, yetersiz bir bilgi ile yapılan büyü bozma işleminden gerçekten verim alamazsınız.

İşlemin her aşaması oldukça yoğun geçer. Büyü bozma çalışması yapılacak kişi medyum hoca ile başbaşa kalmalıdır. Medyum hocanın ilettiği sorulara doğru şekilde yanıt vermesi, çalışmanın düzgün gitmesi için elzemdir. Eğer sorulara hatalı veya eksik cevap verilirse büyünün bozulması zorlaşır.

Büyü bozma aslında sadece medyum hocaya bağlı bir şey değildir. Medyum hoca, yapılacak olan çalışma konusunda bilgi verir ve çalışmayı başlatır. Ancak bunun başarılı sonuçlanması medyum hoca kadar, büyüyü bozduran kişiye de bağlıdır. Neredeyse tüm büyü bozma çalışmalarında, hocalar belli dualar vererek kişilerin bunları düzenli olarak uygulamasını ister. Eğer bu dualar aksatılırsa veya uygulanmazsa, büyü bozma çalışması sonuçlanmaz ve kişinin üzerindeki şer daim kalır.

Büyülenen kişinin her zaman olumlu olması ve bu musibeti eninde sonunda atlatacağının farkında olması çok önemlidir. Büyü bozma işlemleri yorucu ve stresli gelebilir. Ancak bunun yapılması gerektiğinin farkında olarak, bilinçli hareket etmeniz gerekir. Her zaman olaylara pozitif yaklaşmaya çalışın. Bunun bir sınav olduğunu ve bu sınavı başarıyla geçmek için bu zorlukları atlatmanız gerektiğinin farkına varın.

Büyü bozma çalışması yaptırırken etrafınızda söylenenlere kulak tıkamalısınız. Çok kişi kulaktan dolma bilgilerle, bazı büyülerin bozulamayacağını veya ömür boyu etkisini göstereceğini iddia eder ancak böyle bir durum söz konusu olamaz. Her büyü bozulabilir ve kişi büyü yapılmadan önceki hayatına dönebilir. Bozulamayan nadir büyü bulunsa da, bu büyüleri bilen medyum hocalar hiçbir şekilde kötü amaçlarla kullanmaz, bu tarz büyülerin kötü amaçlarla kullanılması kesinlikle yasaklanmıştır ve büyüyü yapana da ciddi zararlar verir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Büyü Bozan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Bestami

    LÜTFEN BANA ACİLEN YARDIM EDİN! MEDYUM HAFİZEYE PARA ATTIM ENGELLEDİ NOLURSUNUZ GERÇEK OLMASIN DOLANDIRILMAMIŞ OLAYIM YARDIM EDİN NE YAPMALIYIM NOLURSUNUZ

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir