Etiket arşivi: medyum deniz yorum

Güvenilir veya Sahtekar Medyum Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?

Gerçek bir medyum hoca büyü de dahil olmak üzere tüm manevi işlemleri yapabilmek için adeta hayatını adadığı bir süreçten geçmektedir. Medyumlar, bu süreçleri doğru şekilde tamamladıkları sürece büyü yapabilmekte, gerekli işlemler aracılığıyla insanlara yardımcı olmaktadır. Dürüst bir medyum hoca tarafından yapılan her türlü çalışmada insanların yaşantısını değiştirebilecek derecede güçlü etkiler alabilmek mümkündür. Bu nedenle, sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bilmemiz ve her daim doğru araştırmayı yaparak işinin ehli olan medyum hocaları bulmamız gereklidir.

İşinde uzman olan bir medyum hocayı bulabilmek için mutlaka medyumlar ile ilgili detaylı bir araştırma yapılması gereklidir. Bu araştırma ile medyum hocalar hakkında bilgimiz artacak ve gerekli olan çalışmaları doğru şekilde yapmamız mümkün olacaktır. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bildiğimiz sürece, öte alemlerle alakalı her türlü konuda işinin ehlini bulmamız ve bu kişilere en doğru işlemleri yaptırabilmemiz gayet kolaydır.

Medyumların eğitimleri, yapacakları çalışmaların ne kadar başarılı olacağını doğrudan etkilemektedir. Gerçek bir medyum hocanın almış olduğu eğitim fazlasıyla karmaşık ve özeldir. Bu eğitim sırasında kadim dönemlerden gelen bilgiler ve özel yöntemler kullanılır. Yöntemlerin çeşitliliği her zaman için değişmiş ve gelişmiştir. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bilen bir kişi, her zaman tüm bu bilgilere en iyi şekilde erişen medyum hocaları bulacak ve gereken işlemleri yapacaktır. Alanında uzman medyumlar, her zaman başarılı sonuçlar alacak ve sizi asla mağdur etmeyecektir.

Medyum Hocalar Asla Yalan Söylemez

Medyum hocalar ile ilgili bilinmesi gereken en önemli nokta, bu kişilerin yaptıkları çalışmaları birer gönül işi olarak görüyor olmasıdır. Medyum hocalar, en basit büyü çalışmasını bile yaparken mutlaka dürüst davranmak ve işlemi en iyi şekilde gerçekleştirmek zorundadır.

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda bilinmesi gereken en önemli noktalardan biri medyumun dürüstlüğüdür. Gerçek medyum hocalar her daim dürüstlükleriyle ayrılacak ve yaptıkları işlemlerde bu konu kendini belli edecektir. Bir medyum hoca, her ne olursa olsun yapılacak çalışma hakkında doğru ve dürüst bilgi verecek, asla yanıltıcı davranmayacaktır. Sahtekarda hiçbir değer olmadığı için sizi ikna etmek için, bu kişiler tüm çalışmaları yapabileceklerini söyleyecektir.

Mağduriyet Yaşamamak İçin İyi Araştırma Yapılmalıdır

Maddi veya manevi olsun, herhangi bir büyü çalışması konusunda mağduriyet yaşamamanız adına mutlaka detaylı ve doğru bir araştırma yapmanız önemlidir. Çalışacağınız medyumu iyi araştırmanız ve güvenilirliğinden emin olmanız yapılacak işlemin başarılı olmasını sağlayacaktır.

Bu konuda pek çok noktaya dikkat edebileceğiniz gibi işlemi yapacak olan medyum hakkındaki görüşleri de okuyabileceğinizi unutmamalısınız. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda bizlere yardımcı olabilecek en iyi yol göstericilerden biri, o medyum hakkında yapılmış olan yorum ve şikayetler olabilir. Gerçek bir medyum hoca her daim memnuniyet ile anılacağı için kendini çok daha net belli edecektir.

Tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen çok sayıda yorum, şikayet ve tavsiye mesajını okumak, soru sormak ya da kendi deneyimlerinizi yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Güvenilir veya Sahtekar Medyum Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?” hakkında 1 yorum

  1. Papaz büyüsü

    Papaz büyüsü ile ilgili araştırma yaparken çok karmaşık şeyler görmüştüm kimisi tutuyor diyor kimisi tutmuyor diyor. Ben aşk için yaptıracaktım, daha doğrusu zaten var olan ilişkimi kurtarmak için diyebilirim. İkimizin de ilgisi azalınca arada soğuma başladı, hep uzaklaşmaya başladık birbirimizden. Bunu da nasıl çözeceğimiz malum, büyüye başvurmak durumunda kaldım. Ali Gürses hocayı Güneş Gazetesi’nde tesadüfen gördüm, havastan bahsetmiş, benim de daha önceden araştırdığım, bildiğim bir konuydu. İlim bilgisini anlatmış, bir sürü püf noktadan bahsetmiş. Hoşuma gidince biraz hocayı derinlemesine inceledim, binlerce kişiye yardım etmiş, kendi kendime dedim bu adamla çalışılır, bir deneyelim bakalım. Aradım, ilgisi alakası çok iyiydi, hep telefonlarıma cevap verdi, mesajlarıma kısa sürede döndü, hatta bir ara çok soru sordum ona rağmen tek kelime etmeden ilgili alakalı davranmaya devam etti. İşlemi dediği gibi bir haftada gönderdi, 21 güne kadar beklemek gerekebilir demişti ama dördüncü gün kocaman bir çiçek aldım, bir hafta geçti ikimiz adına rezervasyon yaptırmış spa merkezinde, sonra hediyeler, ilgiler alakalar resmen ilk tanıştığımız güne döndük. Ne zaman tuttu ne zaman etki etti farkında bile değilim gerçekten çok aniden gelişti. Şu an inanılmaz mutluyuz iyi ki Ali beye denk gelmişim çalışma için diyorum. Umarım kimsenin bu işlere yolu düşmez ancak böyle bir ihtiyacınız varsa Ali hocadan destek almanızı tavsiye ederim telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com maillere de hızlıca dönüyor.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir