Etiket arşivi: medyum alem hoca şikayet

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Öte alemler, hayatımıza pek çok yolla etki edebilmektedir. Medyum hocalar, bu alemlerle alakalı incelemelerde bulunmakta ve bizlere yararlı olmak adına çalışmaktadır. Gerçek medyumlar, yaptıkları işlemleri her zaman en iyi şekilde yerine getirerek, gaybın gücünü tekrar tekrar ispatlamaktadır. Dolandırıcı medyumların yapamadığı şekilde, dünyamızın değiştirebilecek onlarca farklı işlem görülebilmektedir. Dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir bildiğiniz sürece, her zaman için dürüst medyumlarla çalışabilir, bu işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Elbette medyumlar ile ilgili araştırma yapılırken belli başlı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin, bir medyum hocanın mutlaka havas biliyor olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu ilim, çok hassas ve güçlü bir ilim olması nedeniyle yalnızca gerçek medyumlar tarafından kullanılabilir. Havas, tüm manevi işlemlerde temel niteliği gösteren, olmazsa hiçbir işlemin tutmayacağı bir ilimdir.

Dolandırıcı medyumlar, kendilerini havas üstadı gibi tanıtabilir. Bu sahte medyumların böylesi bilgilere erişemeyeceği ve sadece kulaktan dolma bilgilerle insanların gözünü boyadığı unutulmamalıdır. Gerçek medyum hocalar, bu bilgileri yıllar süren eğitimler neticesinde edinmektedir. Sahte bir medyum hoca, havasla alakalı en ufak bir bilgiye bile erişemeyecektir. Bu bilgiler, medyumluk mesleğinin en iyi korunan sırları arasında gösterilir.

Sadece bu ilim için değil, tüm diğer gaybi sırlar için de benzer bir durum mevcuttur. Özellikle, yapımı daha zor olan ve karmaşık güçlerle çalışmayı gerektiren vefklerde bunu çok daha net görmek mümkündür. Gerçek medyumlar, vefk aracılığıyla yaptıkları onlarca işlemde başarı elde ederken, dolandırıcıların hiçbir zaman istenen sonucu vermediği bilinmektedir.

Vefkler, diğer manevi çalışmalara kıyasla daha farklı bir teknikle yapılır. Bu işlem, kimi zaman gerçek medyum olsa bile medyum hocalar tarafından yapılamamaktadır. Elbette, dürüst ve güvenilir medyumlar, yapılamayacak bir işlemi en baştan kabul etmeyerek mağdur olmanızın önüne geçecektir. Vefk yapan medyum hocaların mutlaka çeşitli ilimleri yakından incelemesi, kendilerini bu alanda geliştirerek özel çalışmalar yapabilmesi gereklidir. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, vefk alanında da kendilerine danışan pek çok insana yardım etmektedir.

Vefkler En Karmaşık Manevi İşlemlerdir

Vefk yapımı, belki de en karmaşık manevi işlemlerden biri olarak kabul edilir. Bu çalışmanın tutması, sonuç vermesi tamamen nefes gücü ve ilim bilgisi ile bağlantılıdır. Bu yeteneklere bir arada sahip olmayan medyumlar vefkten istenen sonucu asla alamamaktadır. Gerçek medyumlar, vefk yapabilmek için uzun süreler eğitimden geçmekte ve kendilerini bu alanda yetiştirmektedir.

Dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir öğrenen bir kişi, vefk gibi hassas işlemleri de doğru şekilde yaptırabilecektir. Bu işlemlerde kendini ispatlamış, daha önce vefk ile çalışma yapmış olan medyum hocaları tercih etmeniz halinde, öte dünyanın bu özel çalışmasından da yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Hangi konuda vefk yaptırıyor olursanız olun, mutlaka iyi araştırma gerçekleştirmeniz ve sadece dürüst medyum hocalar ile çalışmanız tavsiye edilmektedir.

Sadece Gerçek Medyumlar Vefk Yapabilir

Vefkler, büyü enerjisi kullanmadan öte dünyanın gücünden yararlanabilme olanağı verir. Bu işlemi yapacak olan medyum hocaların nitelikli olması gereklidir. Dolandırıcı medyumlar, bu işlemlerden sonuç alamazken, gerçek medyumların her zaman başarılı olduğu görülmektedir.

Sadece vefklerde değil, her işlemde güvenilir medyum hocalar ile çalışmak gerekmektedir. İyi araştırma yaparak, işinin uzmanı olan gerçek medyumları bulabilir, farklı çalışmalarda gaybi alemlerden yararlanabilirsiniz.

Sizden sitemize ulaşan tüm medyum hoca yorumlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da siz de medyum hocalarla ilgili merak ettiğiniz soruları soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir