Etiket arşivi: medyum ahmet hoca şikayet

Yıldızname

Her manevi dünya ile alakalı çalışmada olduğu gibi yıldızname çalışmalarında da yapılacak en ufak bir işlem bile kişinin durumuna göre şekillendirilmektedir. Yıldızname çalışmalarının pek çok türü olması nedeniyle, yapılacak çalışmanın süresi de bu türe göre şekillenecektir.

Yıldızname, kişilerin öğrenmek istediği her konu ile ilgili hazırlanabilir. İş, aşk, kariyer ve buna benzer konular başta olmak üzere, yalnızca tek bir kişiyle olan ilişkisine dair yıldızname hazırlamak bile mümkündür. Hazırlama aşamasında öncelikle kişinin doğum tarihi, biliniyorsa saati, anne adı gibi bilgileri alınır. Bu bilgiler ışığında, medyum hocalar tarafından yıldızların o anki konumu hesaplanır. Pek çok farklı astrolojik unsurun devreye girmesiyle şekillendirilen yıldızname, kişilerin nasıl hareket etmeleri gerektiğini ortaya koyarak onlara istedikleri konularda rehberlik yapar.

Her yıldızname, kişiye özel olarak hazırlanır ve bu nedenle farklı süreler alır. Her iki insanın yıldıznamesi birbirine hiç benzemeyeceği için, ne kadar sürede yapılabileceği de tahmin bile edilemez. Bir çalışma bir haftada tamamlanabilirken, diğeri bir ayda bitebilir. Ancak, istisnai durumlar haricinde, yıldıznamenin tamamlanma süresi yalnızca birkaç haftadan ibarettir.

Medyum hocalar belli bir çalışma yaptıklarında, mutlaka farklı kavramları değerlendirerek hareket etmek zorundadır. Yıldızname hazırlanırken birbirinden bağımsız onlarca farklı kavram ele alınır. Bu nedenle çalışma büyük dikkat gerektirir. Her çalışmada ihtiyaç duyulan işlemler farklı olacağından, süreler de değişkenlik gösterecektir.

Yıldızname konusunda uzmanlaşmak çok zordur. Özellikle farklı alanların bilgisini gerektirdiği için, bu konuda uzman bir medyum hoca arayışı insanları zorlayabilir. Ancak bu çalışmaları doğru şekilde yapabilecek bir medyum hoca bulmanız halinde yıldızname hayatınızı baştan aşağı değiştirebilmektedir. Bu nedenle, hayatınızı değiştirebilecek olan bu çalışma için mutlaka doğru medyum hocayı bulmak amacıyla iyi bir araştırmaya vakit ayırmanız tavsiye edilmektedir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Yıldızname” hakkında 3 yorum

 1. kaygısız

  arkadaşlar yargılamayın ama benım aklımda baska bırı vardı oyuzden evımde huzur olmuyordu esım benı sevıyodu o yuzden ortada bırakıp bosanmak ıstemedım onunda sogumasını ıstedım gonlu baskasında olup evlenen hata yapan kısıler varsa benım ne dedgımı anlar hem kırılmasın ıstedım hemde kurtulup kendı mutlulugumu dusundum Ali gurses hocayla calıstım 05355906275 telinden ulastim sogutma calismasi yaptırdım esımın benden uzaklasıp kopması ıcın cok basarılı oldu on gunde benden kopmaya basladı bı gun bana baskasında gonlum var dedı sasırdım kaldım bıraz bozuldum uzuldum ama benım ıstedıgım benden uzaklasması oldugu ıcın ayrıldık bosanma gununu beklıyoruz sımdı hayırlısıyla allah ayrılıgında hayırlısını vermıs oldu bıze gonul kırmadan kavga etmeden ali hocayı tavsıye edıyorum bu konuda cok anlayıslı ve dedıgını yapan sozunda duran bı hoca

  Cevapla
 2. Tiktok

  Çok karmaşık bir süreçten geçiyordum ailem bile artık bana sırt çeviriyordu sıkıntıdan bahtsızlıktan anlamadım gitti. Dalga geçer gibi ne denediysem olmuyordu en son çare ben de ali hocaya bir konuşayım dedim. Vefk işlemi yaptırdım. Hatta onda bile bahtsızlığımdan hesabımdaki para hocaya iki defa gitmiş, allahtan ali hoca dürüst adam çıktı da kendisine yazınca hemen geri gönderdi. Yoksa bir de paramdan olmuş olacaktım. Normalde o kadar alıştım ki kesin sorun çıkar bir şeyler olur diye bekliyordum ama hiçbir sorun çıkmadan olması gerektiği gibi gelişti her şey. Vefkim bir haftada ali hocanın dediği sürede geldi sonrasında da dediği gibi gelişti her şey. Nazara çok inanırım o yüzden süreçle alakalı pek detay vermek istemiyorum ama medyum ali gürses hocadan çok memnun kaldım, istediğim değişim oldu hayatımda ve şimdi her şey daha güzel gidiyor.

  Cevapla
 3. lale

  İyi geceler,

  Medyum Miraç’a iyi şans getirmesi amacıyla bir muska yaptırmıştım. Bu muskanın ne kadar sürede teslim edileceğini sorduğumda bir hafta demişti.

  Bir haftayı çok geçmiş olmasına rağmen hala muskam gelmedi. Sanırım iki ay oluyor ama ne hocaya ulaşabiliyorum ne de muskam geldi. Lütfen bu konuyla alakalı bana yardımcı olun.Nasıl bir yol izleyebilirim? Teşekkürler.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir