Etiket arşivi: medyum abdülhamid hoca yorum

Garantili Medyumlar Nereden Bulunur? Sahte Hocaları Nasıl Anlarız?

Garantili medyumların bulunması oldukça zor bir süreç haline gelebilir ve bu süreçte pek çok kişi çeşitli etkenler dolayısıyla medyumluk mesleğini ön yargı ile yaklaşabilir. Medyumluk insanlığın var olduğu ilk günden bu yana var olan dolayısıyla çok köklü bir geçmişe sahip olan bunun yanı sıra kariyer, otorite ve maddi gelir gibi avantajları olması sebebiyle internet üzerinde de görünür hale gelen bir meslek olarak bilinmektedir. Ancak bu noktada internet üzerinde medyumluk mesleğini gerçekleştirdiğini iddia eden herkesin medyumluk konusunda deneyimli ve uzman olduğunu düşünmenin kesinlikle mantıklı olmayacağını, işinde uzman olan medyumların en az 10 yıl deneyimi olması gerektiğini ve insanlara manevi olarak rehber olmaları gerektiğini dile getirmek mümkündür.

Garantili ve Gerçek Medyumlar

Garantili medyumlar olarak bilinen hocalar birçok farklı hizmet vermekte ve böylelikle insanlara manevi olarak yol göstermek konusunda yardımcı olmaktadır. Bu noktada garantili ve gerçek bir medyumun sahip olması gereken en önemli özelliklerin arasında maddiyatın onlar için öncelik olmadığının geldiğini dile getirmek doğru olacaktır. Gerçek medyumlar kesinlikle önceliklerine maddiyatı değil insanlara yardım etmeye koymakta böylelikle onlara manevi olarak yol gösterebilmeyi mümkün hale getiren kişiler olarak bilinmektedir.

Eğer danıştığınız medyum sizlerden yalnızca para talebinde bulunuyor ya da tam aksine yaptığı işlemlerin ardından sizlerden hiçbir maddi talepte bulunmayacağını dile getiriyorsa bu durum işinde uzman bir medyum ile karşı karşıya olmadığınızı gösterebilecek en önemli etkenlerden biri olarak ele alınacaktır. Medyumluk para karşılığında verilen bir hizmeti kapsamı asının yanı sıra bir medyumun sürekli olarak maddiyattan bahsetmesi ya da yapacağı işlemlerin ardından sizlerden maddi bir talebi olmayacağını dile getirmesi kesinlikle mantıklı değildir ve bu gibi durumlarda sahtekar bir medyum ile karşı karşıya kalmış olduğunuz görülebilir.

Sahtekar Medyumlardan Nasıl Uzak Durulur?

Kendilerini internet üzerinde büyü yapan hocalar olarak tanıtan bazı kişiler medyumluk ilmi ile hiçbir alakaları olmamasına rağmen kısa yoldan para kazanmak istedikleri için bu gibi yöntemlere başvurmakta ve kendilerine danışan insanlara hem maddi hem de manevi kayıp yaşatmaktadırlar. Bu gibi medyumlar ile çalışmak deneyiminizin olumsuz bir hal almasına sebep olabileceği gibi hem maddi hem de manevi kayıp yaşamaya sebebiyet vermekte ve bu gibi durum pek çok farklı etken dolayısıyla kendini kötü hissetmenize neden olmaktadır. Bu gibi bir problem yaşamamak adına sahtekar medyumlardan uzak durmanız için uygulamanız gereken yöntemleri bilmeniz gerekmektedir.

Danıştığınız medyum bilgili ve yaptığı işlemler konusunda kendinden eminse bu durum sahtekar olmadığını göstermekte bunun yanı sıra sorduğunuz sorulara kolaylıkla yanıt verebiliyor olması da işinde başarılı olduğuna dair bir mesaj vermektedir.

Medyum Yorumları ile Sahtekar Medyumlardan Uzak Durun

Garantili medyum bulmak için internet üzerinde birçok farklı araştırma yapıyor olsanız da kendine ait bir internet sitesi olan medyumların tamamının kendini işinde uzman ve garantili bir medyum olarak tanıttığını görmeniz mümkündür. Ancak kendini işinde uzman ve etkili işlemler gerçekleştiren bir medyum olarak tanıtan tüm medyumların işinde uzman olduğunu düşünmek mantıklı olmayacağı gibi bu gibi bir inanış sayesinde medyumlar hakkında tercih yapmak birçok farklı problem ile karşı karşıya kalmanıza yol açabilir.

Bu gibi bir problem yaşamamak adına internet sitemiz üzerinde yer alan medyum yorumları ve şikayetlerine buraya tıklayarak ulaşabilir ve medyum deneyimi yaşamış kişilerin paylaşımlarını inceleme şansı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir