Etiket arşivi: ayırma büyüsü yaptırıp sonuç alanlar

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Ayırma büyüsü yaparken fotoğraf kullanıldığına çok sık şahit olabilirsiniz. Büyülerin her biri farklı sürelerde etki etmesi amaçlanarak, farklı yöntemler ile gerçekleştirilebilir. Özellikle aşk büyüsü, ayırma büyüsü ve papaz büyüsü gibi büyüler çok sık kullanıldığı için üstat medyum hocalar tarafından farklı alternatif yöntemleri geliştirilmiştir. Bu yöntemler, nesilden nesile aktarılmış ve daha fazla etki etmesi için gereken bazı eklemeler yapılmıştır. Bir büyünün farklı yöntemleri bulunsa da, hepsi aynı kapıya çıkar. Bu durum, medyum hocalar tarafından bir odayı havalandırmak için açılan pencereye benzetilir. Fotoğraf ile ayırma büyüsü yaparken pencereyi açıyorsanız, farklı bir yöntem için kapıyı açabilirsiniz. Her ikisi de aynı yere çıkar ve her ikisi de amacına ulaşır.

Ayırma büyüsünün en sık tercih edilen yöntemlerinden olan fotoğraf yolu, adından da anlaşılacağı gibi, ayırma yapılacak olan kişilerin fotoğraflarını gerektirir. Bu kişilere ait fotoğraflar medyum hoca tarafından istenir. Ayırmanın rengi siyah veya gri olarak geçer. Bu renk, olumsuzluğu ve stresi sembolize ettiği için, mümkünse ayrılacak kişilerin bu renkleri giyerken çekmiş olduğu fotoğraflar talep edilir.

Fotoğraflar ayna karşısına yerleştirilir. Bu esnada, yine ayırmayı sembolize eden kötü kokulu bir çiçek kullanılır. Bu çiçek yöreden yöreye farklı isimler ile adlandırılsa da genellikle ayrılık çiçeği olarak geçer. Çiçek iki kişinin fotoğrafı arasında dururken, medyum hoca tarafından dualar okunmaya başlar. Bu çiçek oldukça hızlı kuruması ile tanınır. Medyum hoca ayırma büyüsü için yapılması gereken duaları yaptıkça çiçeğin üzerine üfler. Çiçek kurumaya başlayıp yapraklarını döktüğü zaman büyü tamamlanır.

Ayırma büyüsü yapılan kişiler öncelikle birbirlerinin her hareketine sinir olmaya başlar. Sözleri tutarsız gelir ve tartışmalar ateşlenir. Bu tartışmalar küçük olsa bile çok büyük olaylara gebe olur. Olaylar büyüdükçe aralarında soğuma yaşanır ve en sonunda ayrılık belirir.

Medyum hocalar farklı fotoğraf ile ayırma büyüsü yöntemleri deneyebilir. Bu yöntemler çoğu zaman el verme yoluyla aktarıldığı için bunun bilgisine dışarıdan birinin ulaşması güçtür. Her türlü büyü çalışmasında, esas nokta hocaya ve yaptığı çalışmaya güvenmekten geçer.

Vefk hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. mehdi

    Ali gurses hocaya almanyadan papaz buyusu uygulamasi yaptirdim oglum surekli rahatsizlik cekiyodu piskolojik olarak cozulmasi zor bi sikinti oldugundan mutlaka buna basvurmamiz gerekti bir haftada yapildi buyum kargoda hizlica ulasti takipli yolladigi icin gorebildim geldigini nerede oldugunu ona gore hazirlik yaptim bende buyu geldikten sonra ali hocayi aradim nasil yol izleyelim kullanalim gibisinden sordum bana detaylari belirtti anlatti sonrasinda zaten hersey cok kolay oldu rahat yapabildim yapilmasi gerekenleri calisiyo olmama ragmen cok vaktimi almadi oglumun sikintisida bin sukur bir haftada gecmis oldu benim icin insallah daha baska sikintilar yasatmaz yuce rabbim zor donemdi ama bu sekilde atlattik biz

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir