Etiket arşivi: istanbul büyü yapan hocalar

İstanbul’daki Medyum Hocalar

Gayb alemlerinin sonsuz enerjisinden faydalanmamızı sağlayan büyü çalışmaları, İstanbul medyum hocaları gibi kişiler tarafından etkili biçimde yapılabilmektedir. En basit büyü çalışması bile çok karmaşık adımlar içerdiği için medyum hocaların bu alanda uzmanlaşması bir hayli vakit almaktadır.

İstanbul medyum hocaları, büyüyü tek bir aşamada tamamlayıp bitirmez. Başlangıcından sonrasına kadar her noktada farklı hesaplamaların yapılması gereklidir. Medyumlar, tüm bu hesaplamaları yaparken çeşitli ilimlerden yararlanmaktadır.

Bu ilimlerden arasında bulunan havas ve ledün çok kadim dönemlerden beri insan hayatında bulunmaktadır. İstanbul medyum hocaları da bu gizli ilimleri üstatlarından öğrenmiş, çalışmalarını yapmak için kullanmaya başlamıştır. Bu ilimler, büyülerin gerçekleşmesi için kritik öneme sahip olan tüm adımlarda kullanılmaktadır.

Bir medyum hocanın büyü yapmayı öğrenmesi sadece bilgisine de bağlı değildir. Bu çalışmalar, sadece öğrenilerek gerçekleştirilecek basitlikten çok uzaktır. İstanbul medyum hocaları, eğitimleri sırasında bilgilerini nefes gücü ve tecrübe ile güçlendirir.

Büyü Yapılmadan Önce Kişinin Enerjisine Bakılır

Büyü çalışmalarının pek çok aşaması olsa da bunlardan ilki, her zaman için kişinin enerjisinin incelenmesidir. İstanbul medyum hocaları da öncelikle çalışma yapılacak olan kişinin sahip olduğu enerjiyi en iyi şekilde gözlemler, yapılacak çalışmaya bu şekilde başlar.

Enerjinin izlenmesi, kişi üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığının tespit edilmesi için gereklidir. Eğer kişinin üzerinde bir büyü varsa, çalışma yapılmadan önce bozulmak zorundadır. Aksi takdirde, iki büyünün enerjisi birbiriyle çakışır ve yeni yapılan büyü etkisiz kalır. İstanbul medyum hocaları, ilk aşamada bunu belirler.

Bununla birlikte, ilk aşama sırasında kişinin enerjisinin hangi tür büyülere uyumlu olduğuna da karar verilir. Her büyü çalışması her insan için uyumlu değildir. Kimi insana çok etkili olan işlem başka birine etkisiz olabilir. İstanbul medyum hocaları, bunu belirlemek adına gereken incelemeleri bu şekilde gerçekleştirmek zorundadır. Böylece istenen çalışmadan tam olarak beklenen sonuç alınır.

Her Büyüde Farklı Bir Yöntem İzlenir

İlk aşama bittikten sonra medyum hocalar tarafından büyünün yapılması için gerekli olan dualar okunmaya başlar. İstanbul medyum hocaları, okuyacakları dualar yine farklı ilimler aracılığıyla hesaplar. Bazı duaların özel saatlerde ve belirli sayılarda okunması gerekebilir.

Büyüde malzeme kullanılıyorsa, bu aşamada malzemeler devreye girer. Medyumlar, en uygun şekilde bu malzemeleri büyüye dahil eder ve gerekli işlemleri yaparak çalışmayı tamamlar.

Medyum hocaların, büyünün yapılış esnasında hangi yöntemleri kullandıkları veya ne tür dualar okudukları hiçbir zaman bilinmemektedir. İstanbul medyum hocaları, bu bilgileri tıpkı tüm diğer medyumlar gibi gizli tutar ve halk ile paylaşmaz. Bunun temel sebebi, kadim bilgilerin bozulmadan gelecek nesillere aktarılması ve kötü niyetli insanların eline geçmemesidir.

Daha önce medyumlar ile çalışmış kişiler tarafından gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Tüm bunları okumak ve dilerseniz siz de daha önce çalıştığınız medyumlar ile ilgili görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir