Etiket arşivi: hamburg medyum hoca

Köln Medyum Hocalar

Manevi alemler ile dünyamız arasında ilişki kurabilen Köln medyum hocalar, bu yetenekleri ile insanlara yardımcı olurlar. Günümüzde bu iletişimi kurabilen hocalara ulaşmak çok zordur. Çünkü sahte hocalar her yeri sarmış durumdadır. Bu nedenle bir hocaya başvurmadan önce onun hakkında detaylı bir araştırma yapılması gerekir.

Medyumlar insanlara yardımcı olmak için büyü ve sihir yapabilme yeteneklerini kullanır. Özellikle insanlardan gelen talepleri geri çevirmeyi sevmezler. Çünkü tüm yeteneklerini onlara yardımcı olmak için kullanırlar. Özellikle iyi niyetli istekleri yapma konusunda çok isteklilerdir.

Günümüzde medyumlar farklı sınıflar altında sıralanabilmektedir.

  1. Belirtilerine Göre Medyumlar
  2. Fiziksel Medyumlar: Özel yeteneğe sahip olan medyumlardır. Telekinezi vb. farklı paranormal olaylar ile büyü ve sihir yapabilirler.
  3. Zihinsel Medyumlar: Zihinsel olarak ruhlar alemi ile trans yolu ile iletişime geçebilen hocalardır.
  4. İdraklerine Göre Medyumlar
  5. Sezgisel Medyumluk: En üstün dereceli medyumdur. Düşündüğünü kendisi yapabilir ve bunu bilinçli olarak gerçekleştirir. Yaptığı işin sonuçlarını ise öncesinden görebilir.
  6. Mekanik Medyumluk: Bu medyumların görüntüsü kendi istekleri ile hareket etmiyor gibidir. İdrak olmadan medyum hareket eder.
  7. Otomatik Medyumluk: Bu tür medyumlar ne yaptığını bilir ancak sonucunun ne olacağını tam olarak kestiremez.

Köln medyum hocalar arasında da bu tür medyumlara rastlamak mümkündür. Hocalar zamanla mertebe değiştirebilir. Ancak bunun için sıkı bir şekilde çalışmaları gerekir.

Medyumlar İnsanlara Bilgi Akışı Sağlar

Hocalar insanlara bir şekilde bilgi akışı sağlar. Bu bilgiler kimi zaman geçmiş kimi zaman ise günümüz veya gelecek olan olaylar için geçerlidir. Burada aklınıza milli piyango sonuçlarını görmesi gibi şeyler gelebilir ancak bahsedilen bilgiler öyle şeyler değildir.

almanya köln medyum hocaları

Bilgi akışında manevi alemlerin varlıklarını kullanan hocalar, bunun için uzun süreli bir çalışma içerisine girerler. İnsanların yaşantılarını, geçmişlerini ve geleceklerini görerek bunu net bir şekilde söyleyebilirler. Bunun için manevi alemlerden bilgi alışverişinde bulunmak gibi belli başlı yaptıkları özel şeyler bulunur.

Köln medyum hocalar insanlara bilgi aktarırken bazı yöntemler kullanır. Bu yöntemlerden bazıları:

  • 6. Hisleri vasıtası ile kişilere bilgi aktarabilirler.
  • Bir anda kulağına gelen bir ses ile irkilirler ve o sesin söylediği bilgiyi karşısındakine aktarabilirler.
  • Trans haline yalnız başlarına geçebilirler. Bu durumda hocalar manevi aleme yolculuk ederler ve oradan bilgi toplarlar.

Bunun gibi farklı şeyler yaparak insanlara bilgi aktarabilen medyum hocalar genel olarak bu bilgi aktarımında trans halindeymiş gibi olurlar.

Gerek bilgi aktarımı gerekse büyü ve sihir yapımı gibi farklı özellikleri bulunan hocalar arasında da mesleği kötü emellerine alet eden kişiler bulunur. Medyumluktan hiç anlamayan bu kişiler, karşıdaki insanın ihtiyacından doğan zor durumdan faydalanmaya çalışır. Bu nedenle Köln medyum hocalar arasında dahi sahte olanların olabileceği düşüncesi hiçbir zaman eksik olmamalıdır.

Web sitemizde sahte ile gerçek hocanın ayırt edilebilmesi için kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar yer alır. Bu yorumları okumak ve değerlendirmelerde bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir