Etiket arşivi: evden uzaklaştırma büyüsü bozan hocalar

Kendinden Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, kişileri birbirlerinden veya kendinizden uzakta tutmak için yapılır. Geçerli bir amaç varsa eğer bütün medyumlar sizlere bu büyünün yapılması konusunda yardımcı olur. Güvenilir bir medyum bularak kendinizden soğutma büyüsü konusunda profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Soğutma büyüleri genellikle şu amaçlar için yapılır:

 • İki kişinin arasını açmak
 • Diğer insanları bir kişiden uzak tutmak
 • Kişiyi evinden ve sevdiğinden uzaklaştırmak

Bu durumda medyumlar başarılı bir şekilde işlemlerini yaparlar ve büyü konusunda sizlere yardımcı olurlar. İnsanlar bazen başkasını kendisinden soğutmak içinde büyü yaptırabilmektedir. Bu uygulama genellikle istenmeyen kişileri kendisinden soğutmak için yapılır. Böyle bir durumda ise büyünün başarılı olabilmesi sizin işlemleri birlikte yaptığınız ve takip ettiğiniz medyuma bağlıdır.

Bir Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü ile sizin başınıza musallat olan erkekleri kendinizden tamamen soğutabilirsiniz. Bu durumda erkekler:

 • Sizlerden uzaklaşmaya başlar.
 • Sizi daha çirkin olarak görür.
 • Sizden giderek uzaklaşmaya ve sevgisini kaybetmeye başlar.

Bu şekillerde yapılan büyüler ile birlikte kısa süre içerisinde bir erkek sevdiği kişiden uzaklaşmaya başlar. Soğutma büyüsünün temel amacı kişiyi kendinden soğutmak ve uzaklaştırmak olduğu için bu işlemde başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendinden soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikli olarak güvenilir bir medyum bulmak zorundadırlar. Daha sonrasında medyum sizlerden detaylı bir bilgi alır ve uygulamalara bir an önce başlar. Medyumlar tarafından yapılan soğutma büyüleri 14 gün ile 40 gün arasında etkisini göstermeye başlar. Büyünün yapıldığı ilk andan itibaren gözle görülen değişimler 2. Haftadan itibaren herkes tarafından fark edilebilir duruma gelir.

Kendinden soğutma büyüsü kapsamında erkekler kısa sürede sevdikleri kişilerden uzaklaşmaya başlar. Yıldızı ve maneviyatı düşük olan insanlarda ise bu uzaklaşma daha hızlı bir şekilde meydana gelir.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Soğutma büyüsünün de kendi içerisinde farklı çeşitleri bulunur. Sizler durumu açıkladığınızda medyumlar tarafından bu çeşitlerden en uygun görüleni yapılmaya başlar. Eldeki seçenekler ise şunlardır:

 • Aileye karşı etki eden büyü
 • Eşe karşı etki eden büyü
 • Eve karşı etki eden büyü
 • Cinselliğe karşı etkili büyü
 • Kötü alışkanlıklara karşı etki eden büyü

Bu büyüleri yapacak olan medyuma en doğru bilgileri detaylı bir şekilde aktarmalısınız. O nedenle kendinden soğutma büyüsü yaptırmadan önce bulduğunuz medyumdan emin olmalısınız. Aksi bir durumda medyum tarafından sizlere hiçbir fayda sağlanmaz aksine boşa vakit harcamış dahi olursunuz. Güvenilir bir medyumu ise internet üzerinde yapacağınız detaylı ve titiz bir araştırma ile kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yapacağınız araştırmalarda ise tarafsız web sitelerini gezmeniz ve onları bulmanız gerekir.

Sitemize sizler tarafından yapılan yorumlar gelmekte ve tarafsız olarak paylaşılmaktadır. Bu yorumlara bakarak medyumlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yorumları okumak ve incelemek isterseniz eğer buraya tıklayabilir veya ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir