Etiket arşivi: aşk büyüsünden sonuç alanlar

Aşk Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Medyum hocaların en çok talep gören çalışma alanlarından birisi olan soğutma büyüsü, iki kişinin arasına manevi enerjiler ile oluşan bağın üzerine müdahale edilmesi ile gerçekleştirilir. İki kişinin hayatını direk olarak etkilediği için, diğer büyülere kıyasla daha zordur. Ancak, doğru teknikler kullanılması halinde, herkes üzerinde başarılı bir şekilde soğutma büyüsü yapılabilir.

Soğutma büyüsü yapımı sırasında kullanılan pek çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasında sık tercih edilmiyor olsa da, özellikle hüddam kullanılarak yapılan büyülerden her zaman daha iyi sonuç alınmakta. Hüddamlar, gayb aleminde bulunan ve bir şekilde dünyevi aleme müdahale etmeyi başaran varlıklardır. Bu varlıklar, başarılı bir medyum hoca tarafından kullanılıp, belli bir amaç doğrultusunda yönlendirilirse, yapılan büyünün etkisi çok daha fazla olur.

Hüddamlar genellikle papaz büyüsünde kullanılır. Ancak, kişilerin enerjisi ile alakalı olan her çalışmada olduğu gibi, soğutma büyüsünde de hüddam kullanımı mümkündür. Kontrolü zor olması ve özellikle yüksek tecrübe gerektirmesi nedeniyle pek fazla tercih edilmiyor olsa da, eğer yapılan diğer yöntemler etkisiz kalmışsa, daha büyük bir çalışmaya ihtiyaç varsa, soğutma büyülerinde de hüddamlar tercih edilir.

Hüddamları kontrol etmek tamamen medyum hocanın maharetine bağlıdır. Eğer medyum hocanın nefesi kuvvetliyse, hüddam kolay bir biçimde kontrol altına alınır ve istenen her türlü amaç için yönlendirilir. Hüddamların yönlendirilmesine hüküm verme adı verilir. Hüküm verilen hüddam, hükmü veren kişinin taleplerini yerine getirene kadar durmaz. Soğutma büyüsü yapan medyum hocanın nefesi ne kadar güçlüyse, hüddam verdiği hükmü o kadar ciddi alır.

Soğutma büyüsü kimi zaman birden fazla varlığın veya yöntemin birleştirilmesiyle de yapılabilir. Her çalışmada olduğu gibi, bu çalışmada da ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir. Bu nedenle, hangi büyünün nasıl yapılacağının takdiri medyum hocaya aittir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Aşk Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Musa

    Aile herşey yemin ederim herşey annem olmasa ben bugün bu sınavımı geçemezdim allah başımızdan eksik etmesin ali gürses hoca diye bi medyum buldu bana vefk yaptırdı benim istememe rağmen hatır koydu yaptırmazsan hakkımı helal etmem dedi onun zoruyla yaptırdım ali gürsese vefki allah ondanda razı olsun sınavım başarılı geçti hiç hazırlanmamıştım bile sınava

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir