Etiket arşivi: antalya büyü bozan hocalar

Antalya Medyum Hocaları

Medyum hocalar, yaptıkları her türlü çalışmanın temelini mutlaka manevi alemlerle alakalı ilimlere dayamak zorundadır. İster Manavgat medyum hocalarından ister diğer Antalya medyum hocalarından olsun, manevi alemlerle alakalı ilimler konusunda bilgi sahibi olmayan bir kişinin başarıyla büyü yapabilmesi asla mümkün değildir.

Bir medyumun büyü yapabilmesi için pek çok şartı sağlıyor olması gereklidir. Bu şartlar arasında, medyum hocanın yeterli eğitim niteliğine sahip olması da bulunur. Örneğin, bir medyum hocanın mutlaka havas ve ledün gibi ilimleri bilmesi önemlidir. Antalya medyum hocaları arasında, işini hakkıyla yapan ve bu ilimleri bilmeyen bir medyum hocaya rastlamak imkansızdır.

Medyumlar, aynı zamanda el verme yoluyla aktarılan özel büyü tekniklerini de çalışmalarında kullanmaktadır. Bu bilgiler her zaman için gizli tutulduğu, dışarı ile paylaşılmadığı için oldukça gizemli noktalara sahiptir. Nesiller boyu korunarak aktarılan bu bilgilere, Antalya medyum hocaları gibi bu alanda kendini geliştirmemiş, medyumluk eğitimi almamış kişilerin ulaşabilmesi imkansızdır.

Alanya, Kaş, Finike gibi ilçelerde çalışmalar yapan Antalya medyum hocaları, yaptıkları tüm çalışmaları uzaktan da gerçekleştirebilmektedir. Uzaktan yapılan büyülerde, medyum hocanın nefesi güçlü olduğu sürece herhangi bir fark görülmemektedir. Doğru medyumu bulan bir kişi, dünyanın neresinde olursa olsun işinin ehli olan medyum hocaları bulacak, her zaman etkili büyüler yaptırarak istediği sonuçları alacaktır.

Antalya Medyum Hocaları Hangi İlimleri Kullanır?

Antalya medyum hocaları, medyumluk için eğitilirken büyü teknikleriyle birlikte çok sayıda ilim konusunda da uzmanlık kazanmaktadır. Bu ilimlerin neler olacağı, medyum hocanın hangi amaçla çalışma yapıyor olduğuna bağlı olarak değişmektedir. Pek çok medyum hoca, neredeyse her türlü ilim konusunda ciddi bilgi sahibi olsa da hangisini ne zaman kullanacağını bizlerin bilebilmesi mümkün değildir.

Antalya medyum hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların kullandığı özel ilimlerden biri olan havas, maneviyatla alakalı pek çok konuda temel ilim olarak bilinmektedir. Oldukça karmaşık ve hassas bir ilim olan havası anlamak için yine tıpkı diğer bilgilerde olduğu gibi el verme yöntemiyle bilgi aktarımı gerçekleştirilmelidir. Bunu elde edebilen medyum hocalar, en zor durumlarda talep edilen büyülerde bile başarıya ulaşacaktır.

İlim Bilmeyen Medyum Asla Başarılı Olamaz

Antalya medyum hocaları, bir işlem yaparken mutlaka ilim bilgisine başvurmak ve bu konuda yeteri kadar nitelik sahibi olmak zorundadır. İlim bilmeyen ve kendini bu alanda geliştirmeyen bir medyum hocanın büyü yapabilmesi imkansızdır.

Büyüler, sadece belirli yöntemlerle yapılıyor gibi görünse de aslında her biri ilim temeli olan, özel bilgiler sayesinde gerçekleşen çalışmalardır. Antalya medyum hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar bu konuda kendini geliştirmek, farklı çalışmalar ile insanlara yardım edebiliyor olmak zorundadır. Medyumluk mesleğine dair en net temellerden biri hem dünyevi hem de gaybi alemlere dair ilimleri bilme zorunluluğudur.

Sitemize pek çok medyum hoca hakkında yorum, şikayet ve tavsiye mesajları gelmektedir. Tüm bu mesajları okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir