Etiket arşivi: yedirilerek yapılan büyü nasıl bozulur

Yapılmış Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü belirtileri, kişilerde farklılıklar göstermektedir. Kendinde bir büyünün tesirini hisseden kişiler, deneyimli ve tecrübeli bir medyumdan yardım almalılardır.  Kişide bulunan büyü, o kişinin psikolojisine ve çevresi ile olan ilişkisine ciddi zararlar verebilmektedir. Bu nedenle en kısa zamanda kişinin üzerinde bulunan büyünün bozulması gerekmektedir. Aksi halde kişi üzerinde büyünün etkisi daha da artacak ve dayanılmayacak bir hâle gelecektir.

Yapılmış Büyüyü Bozmak İçin Gerekli Olanlar Nelerdir?

Ev halkı veya ev halkından bir kişi üzerine büyü yapılması söz konusu ise bu konuda detaylı bir araştırma yapılarak büyü bozulma işlemi gerçekleştirilmelidir. Kişi üzerinde bulunan büyünün hangi tür bir büyü olduğu ve etkisini ne kadar büyük olduğunun anlaşabilmesi uzman kişilerce gerçekleşmektedir. Büyü ilmine sahip olmayan bir kişinin, büyü bozma işlemini yapması büyünün daha da derinleşmesine neden olabilir ve kişinin hayatını tehlikeye sokabilir.  Bu nedenle ilmine ve tecrübesine güvenen bir medyum bularak, büyü bozma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Büyü türünün belirlenmesinin ardından yapılacak işlemler değişiklik göstermektedir. Derin ve etkili olan kara büyüler, bozulması sırasında birçok aşamadan geçmektedir.

Yapılmış Büyü Nasıl Bozulur?

Yapılan büyünün bozulması için farklı yöntemler mevcuttur. Herhangi bir büyüye maruz kalan kişilerin öncelikle yapması gereken, nasıl bir büyünün etkisinde olduğunu anlamaktır. Yeterli bilgiye ve donanıma sahip olmayan kişiler için bu durum oldukça zor olacaktır. Bu sebepten konusunda uzman bir medyuma, yaşanılan durumların anlatılması sonucunda yapılan büyünün ne tür bir büyü olduğu kolaylıkla anlaşılabilir. Büyü tespitinden sonra, etkili olan büyünün bozulması için gerekli olan işlemlerin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi önemlidir. Yapılmış büyüyü bozmak için uygulanacak yöntemler büyülere göre farklılık gösterir. Özel ritüeller düzenlenerek yapılmış olan büyülerin  bozulması mümkündür.

Yapılmış Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Yapılmış olan büyünün bazı belirtileri gözlemlenebilir. Bu belirtiler açıklanacak olursa şekilde sıralanabilir;

 • Yapılmış bir büyünün etkisinde olan kişilere karşı ev içerisinde bulunan evcil hayvanlar agresif davranışlar sergilerler.
 • Bir büyünün etkisi altına girilen kişilerde ani korku hissi ve vücutta kasılma durumları gözlenir. Ayrıca vücutta bir sıcaklık hissedilir ve bunun nedeni büyü yapılan bedene şeytani cinlerin girmesi olarak belirtilir.
 • Yapılmış bir büyünün etkisindeki kişilerde uyku problemleri ortaya çıkar. Bu noktada uykuya dalamama ya da bazı insanlarda çok fazla uyuma isteği gözlemlendiği bilinmektedir.
 • Vücut ağrılarının oluşması, iştah kaybı, titreme ve vücudun bazı bölgelerinde uyuşmalar, yapılmış olan büyünün belirtileri arasında gösterilmektedir.
 • Öfke patlamaları ve iç sıkıntısı büyünün etkisinde olan kişilerde gözlemlenen durumlar arasındadır.
 • Yapılmış büyünün belirtileri arasında dini inancı tam olan birinin büyünün etkisi sebebiyle dinden uzaklaşması durumu gözlenebilir. Bu noktada namaz kılma ve dinin gerekleri olan diğer unsurların gerçekleştirilmesi, büyünün etkisi altında olan kişiler için oldukça zor olacaktır.

Yapılmış Büyüyü Bozmak İçin Gerekli Olan Malzemeler

Yapılan büyüyü bozmak  için gerekli olan malzemelerin doğru bir şekilde kullanılması önemlidir. Bu sebepten uzman bir medyum ile anlaşarak büyünün bozulması konusunda başarılı sonuçlar elde edilebilir. Yapılmış bir büyünün bozulması için eski yıllardan beri en çok kullanılan malzeme sirkedir. Bununla birlikte güvenilir medyum hocalar tarafından kişilere özel yapılan muskalar ise büyü bozma konusunda oldukça etkili olabilmektedir. Alanında uzman medyum ile hemen iletişime geçerek yapılmış büyünün etkisinden kurtulabilirsiniz.

Doğru medyumu araştırırken sitemize gelen medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını da değerlendirebilirsiniz. Kolayca ulaşabilmeniz adına tek bir yerde topladığımız bu mesajları okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yapılmış Büyü Nasıl Bozulur?” hakkında 4 yorum

 1. ZERDA

  UZUN SÜREDİR DOĞRU DÜRÜST VE GÜVENİLİR BİR MEDYUM HOCA ARIYORDUM ALLAH RAZI OLSUN İNTERNETTEKİ BU TÜR SİTELERDE YAZANLARIN YORUMLARINDAN ALİ GÜRSES HOCAYI BULDUM İLİM BİLGİSİ ÇOK YÜKSEK BİR HOCA
  KISMET VE SINAVDA BAŞARI İÇİN BİR İŞLEM YAPTIRDIM BU HOCAYA KENDİSİNDEN BİR HAFTADA VEFKİNİ TESLİM ALDIM EVİME KADAR GÖNDERDİ HER ZAMAN SORULARIMA CEVAP VERDİ
  SINAVDA ÇOK GÜZEL GEÇTİ HERŞEY AKLIMDA SANKİ HEP VARMIŞ GİBİ GELDİ HEP KORKAR STRES OLURDUM HATTA HASTA OLURDUM SINAVLARDAN ÖNCE BU SEFER HİÇBİR KÖTÜ HİSSİM YOKTU KENDİME GÜVENLE GİRDİM VE İSTEDİĞİMDEN ÇOK DAHA İYİ SONUÇ ALDIM ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN KENDİSİNDEN.

  Cevapla
  1. Durdu

   Ali hocanın iletişim bilgisi nedir yardım edin

   Cevapla
   1. ZERDA

    05355906275 NUMARASI FAYDASI DOKUNUR ÜMİDİYLE

    Cevapla
 2. Meryem

  Ben bu işlemlerde havas üstadı bir medyum hoca ile çalışmıştım. İsmi medyum ali gürses telefonu 05355906275. Hocanın kendisi çok iyi niyetli. Büyü bozma konusunda bir işlem yaptı detaylarını vermeyeceğim çünkü benim kendi düşünceme göre bu şeyleri çok dillendirince etkisi kaçıyor. O yüzden çok bahsetmek istemiyorum. Ama hocam sağolsun sıkıntımı çözdü ve büyüyü bozdu. Vefk özellikle çok etkiliydi o başka bir iş için yapıldı, iki hafta geçmeden sonuç alındı o işten. Ben herkese medyum ali hocayı tavsiye ediyorum. Daha önceden çalıştığım medyumlardan çok farklı bir medyum hoca. İşinin arkasında duruyor ve ilgileniyor. İsteyen varsa medyum ali . com internet sitesinde ne yaptığı, telefonu vesaire yazıyor. Orada zaten çalışmalarıyla alakalı detayları da yazmış.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir