Etiket arşivi: medyum ziya yorum

Büyü Bozan Medyum Hoca Şikayetleri & Yorumları

Fiziksel dünyamız aslında bağlantılı olduğu öte alemlerden her konuda büyük ölçüde etkilenmektedir. Gayb alemleri, insanlar ile aramızda olan ilişkiler üzerinde bile söz sahibidir. Bu konu ile ilgili yapılacak kötü niyetli bir büyü nedeniyle, insanların birbirinden uzaklaşması mümkündür. Bu gibi büyülerin tesiri altına giren kişiler, büyü bozan medyum hoca yorumlarını incelemeli, burada memnuniyetle anılan gerçek medyum hocalara danışmalıdır. Aksi takdirde, büyünün tesiri her geçen gün artacak, kişilerin sonsuza kadar birbirinden uzaklaşmasına yol açacaktır.

Büyü bozan medyum hoca şikayetleri, büyü bozmanın aslında ne kadar zor bir işlem olduğunu net olarak göstermektedir. Bu şikayetlerde dolandırıcılarla karşılaşmak mümkün olsa da zaman zaman gerçek medyum olmasına rağmen büyü bozamayan kişiler de görülebilmektedir. Bu medyum hocalar, bilgilerinin ve tecrübelerinin yetersiz gelmesi nedeniyle bu işlemi yapamamaktadır. Büyü bozma, sadece tecrübeli ve ilim konusunda bilgisi yüksek medyumların yapabileceği bir işlemdir.

Güvenilir büyü bozan medyum hocalar, yapılan tüm çalışmalarda antik dönemlerden bu yana kullanılan çeşitli tekniklerden yararlanmaktadır. Bu teknikler, özellikle ilim konusunda pek çok ayrıntı içermektedir. Gerçek bir medyum hoca, el verme yoluyla aktarılan bu teknikler sayesinde hem büyü yapmayı hem de kötü niyetle yapılan çalışmaları bozmayı öğrenmektedir.

Büyülerin türüne bağlı olarak farklı yöntemlerle bozulduğunu unutmamak gereklidir. Yine aynı şekilde, her insanın enerjisi farklı olduğu için yapılacak olan büyü bozma çalışması da farklılıklar içerecektir. Herkes için aynı yöntemleri kullanan, özel çalışma yapmayan kişilerin, büyü bozan medyum hoca şikayetlerinde adının geçmesi kaçınılmaz olacaktır. Böylesi yapılan çalışmaların başarıya ulaşması asla mümkün değildir.

Soğutma Büyüsü Yaygın Yapılan Bir Büyü Olarak Görülür

Büyü bozma konusunda kendini geliştirmiş, uzman medyum hocalar, soğutma büyüsünün sıkça karşılaşılan bir büyü türü olduğunu belirtmektedir. Bu büyü, insanların birbirleri ile arasında olan manevi bağlara etki ederek, kişilerin uzaklaşmalarına, soğumalarına neden olmaktadır. Güvenilir büyü bozan medyum hocalar, bu büyülere karşı pek çok farklı yöntem ile bozum işlemi uygulayabilmektedir.

Soğutma büyüsünün bozulması için mutlaka güçlü nefese sahip bir medyum hoca ile çalışmak gereklidir. Medyum hocanın nefesi yeteri kadar güçlü değilse, yapılacak işlemin etkisi çok zayıf kalacak, büyünün tamamen bozulmasını engelleyecektir.

Büyü bozan medyum hoca şikayetleri, nefes konusunda güçlü olan medyum hocaları bulmanız için yardımcı olacaktır. Bu yorumlarda adı geçmeyen veya sadece memnuniyetle anılan gerçek medyumlar, sadece soğutma büyüsü değil tüm diğer büyülerde de gay aleminden en iyi şekilde destek almanızı sağlayacaktır.

Gerçek Medyum Hocalar Her Zaman Güvenilirdir

Büyüler ile ilgili yapılan her türlü çalışmada, mutlaka bu alanda uzman olan ve kendini yetiştirmiş kişilerle çalışmak gereklidir. Güvenilir büyü bozan medyum hocalar, en zor durumlarda bile büyülerin bozulmasına destek olacaktır. Bu kişilerin ilim bilgisi, gayb alemlerinin gazabından korunmak için yeterli gelecektir.

Büyü bozan medyum hoca şikayetlerinde adı geçen sahte medyumların, en kolay görünen büyü çalışmasını bile bozması mümkün değildir. Bu kişiler, aslında gerçek bir medyum olmadıkları gibi sadece insanların zor durumlarından yararlanmakta, mağduriyet yaratmaktadır. Bu insanlardan uzak durmanız, gayb alemlerinden tam anlamıyla yararlanabilmeniz adına çok önemlidir. İyi araştırma yaptığınız ve sadece ismi bilinen medyum hocalarla çalıştığınız sürece, öte alemlerden istediğiniz her şekilde yararlanmak çok kolay olacaktır.

Araştırmanız sırasında sizlerden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini de değerlendirebilirsiniz. Tümünü okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak, soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Büyü Bozan Medyum Hoca Şikayetleri & Yorumları” hakkında 6 yorum

 1. sedanur

  oglumun hayatina giren kadin kotu bir insan aile yasantimiza uygun degil gecmisinde pek cok soylemek istemedigim ahlaksizliklar var yani bize gore bir kadin degil bizim ailemiz muhafazakar ama iste genc olunca gonul kapiliyor bir kere ben ne kadar konussam da vazgemedi oglum. bunun icin ali gurses hocaya islem yaptirdik sogutma amacli.
  bir haftada ogulumun tavirlari degisti kendisi demeye basladi dusundugum gibi biri degilmis diye
  aralarinda tatsizlik olmadan olaylar buyumeden cok sukur uzaklastilar birbirlerinden allah razi olsun ali beyden bu tur bir konuda destege ihtiyaci olanlara tavsiye ederim medyumali.com kendisinin sitesi

  Cevapla
 2. murattt

  ali gürses hocadan memnun kalmıştım ben hatta arkadaşlarıma bile tavsiye ederim her zaman.
  havas konusunda bilgisi çok yüksek diğer konuları bilmiyorum. havas zaten bu manevi ilimlerin temeli gibi bir şey. ben vefk yaptırmıştım sadece 15 günde sonuç vermişti.
  başka bir hocayla daha çalıştım öncesinde ama o adam mesela sorduğum her soruya geçiştirir gibi cevap veriyordu ali gürses bey böyle davranmıyor soruların hepsine net cevaplar veriyor sen tatmin olana kadar.
  bence bir ara konuş ben çevremdeki herkesten hep olumlu laflar duyuyorum ali hoca hakkında. ben de zaten dediğim gibi vefkinden aşırı memnun kaldım hocamdan allah bin kere razı olsun

  Cevapla
 3. Beauty

  Her şeyden önce hocanın adının ali gürses olduğunu belirteyim medyum ali gürses olarak geçiyor karıştırıp başkasıyla çalışmayın kendi internet sitesi medyumali.com mail adresi medyumalibey@gmail.com
  Benim işlemden bahsetmek gerekirse kaybettiğim ve çok değer verdiğim bir arkadaşımın bana dönmesi için çalışma yaptırdım normalde insanlar bunu eşine sevgilisine falan yaptırıyormuş ama ben arkadaşımla aramın düzelmesi için yaptırdım çünkü kendisine çok değer veriyorum ve hayatımda olmasını istiyorum her zaman aramızın bozulmasının sorumlusu da bendim çok büyük bir hata ettim sonrasında kendimi affettiremedim senelerce küs kaldık yüzyüze bakamadık gururumuzdan dolayı
  Ali gürses hoca işlemi hiç düşünmeden yaptı yani normalde yargılar yaptıklarımı diye düşünüyordum ama hiç sormadı bile olabilir hayat bu dedi ve yardım etmek için elinden geleni yaptı
  Çalışma yapıldıktan kısa bir süre sonra arkadaşımdan gelen telefonu duyunca o anki heyecanımı hayatım boyunca unutmayacağımı söyleyebilirim aradı buluştuk sarıldık birbirimizi üzdük dedik ve barıştık çok garip şekilde oldu tüm bunlar sanki bambaşka birine dönüştük ve sanki hiç o kötü günleri yaşamamış gibi hissettik ali hocadan allah bin kere razı olsun bana tek kötü laf etmeden veya durumu yargılamadan bana bu çalışmayı yaptı

  Cevapla
 4. Rose

  Bir süredir medyum hoca arayışı içindeydim en sonunda bir gazetede medyum ali hocanın röportajından sonra kendisi ile çalışma kararı aldım. Vefk ile ilgili bilgisi çok yüksek gerekli ilimleri vesaire en iyi şekilde biliyor. Çok farklı bir işlem talep etmiştim, inceleyip bana döndü yapılabileceğini söyledi ve en iyi şekilde de yardımcı oldu. Gerek yaklaşımı gerekse işiyle çok memnun kaldım, allah kendisinden razı olsun.

  Cevapla
 5. Nordic

  Özel bir meseleden ötürü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum ali gürses hoca ile çalıştım. Telefondan ulaştım kendisine 05355906275 numarası. Hocanın baştan beri bana olan yaklaşımı çok candandı sorunumu dinleyip çözmek için uğraştı. Vefk ile çözüleceğini söyledi ve bir haftada vefki gönderdi. Daha sonra üzerinden 10 gün kadar geçmesiyle sorunum yavaş yavaş çözülmeye başladı, şu an hayatım gayet yoluna girmiş vaziyette.

  Cevapla
 6. Beril

  Çok şükür hala gerçekten ilmi olan bilgili hocalar var allah bu kişilerden bin defa razı olsun…
  Eğer hoca arıyorsanız benim tek tavsiyem var o da medyum ali gürses bey… deneyimimi yazınca daha iyi anlarsınız…
  Yeni bir dükkan açtım yeni bir şehre taşındık afet riskinden dolayı buraya geldik kimsemiz yok ve malum ekonomik durumlar kötü… işletmem çok kötü gitmeye başladı zaten borçla harçla açtığımız bir yerdi… batmanın eşiğine geldik diyebilirim…
  Esnaf arkadaşlardan biri bana bereket vefki diye bir şey olduğunu söyledi… nasıl olduğunu sordum ali gürses hocanın numarasını verdi kendisine sormam için… hocayı arayıp durumu anlattım bakım yaptı bakım olmadan anlayamayız dedi… yaptıktan sonra vefke uygun dedi ve işlemi anlattı. Dualarla yapılan bir işmiş 1 – 40 gün arasında da tutar istediğin sonucu alırsın allah izin verirse dedi… hocanın aklı başında biri olması nedeniyle ben de güvenip işlemi yaptırdım…
  Vefk geldikten sonra 10. Günde toplu bir sipariş aldım… o güne kadar işletmede alınan en büyük sipariş buydu. O sipariş sayesinde birikmiş tüm kira borcumu ödemiş oldum… Şu an işlerimiz çok güzel gidiyor allaha binlerce şükür hatta para bile biriktirmeye başladım bu gidişle her şey çok daha güzel olacak gibi görünüyor hocanın yaptığı işlem sayesinde… hem arkadaşıma tavsiyesi için dua ediyorum de allah razı olsun hocanın yaptığı işlemin etkisini görünce allah ne kadar büyükmüş diyorum… Hocaya ulaşmak isterseniz mail atabilirsiniz medyumalibey@gmail.com eğer mailden anlamam diyorsanız numarasını da bırakayım ben maille çok kolay ulaştım her zaman 535 590 62 75 numarasından da ulaşabilirsiniz isterseniz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir