Etiket arşivi: büyüye karşı koruma

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü, eski zamanlardan beri birçok insanda merak uyandıran bir kavramdır. Kara büyüler bir insan üzerine yapıldığı zaman o kişi de kötü sonuçlar meydana getirmektedir. Bu büyüye maruz kalan kişinin psikolojisinde, sosyal hayatında ve aile yaşantısında yıkımlar yaşanmaktadır. Bu nedenle bir kişi üzerinde kara büyünün varlığından şüpheleniyorsa, ilk önceliği kara  büyüyü bozdurmak olmalıdır. Büyü bozma işlemi bilgisine ve tecrübesine güvenilen bir medyumdan yardım alınarak yapılmalıdır.

Kara Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Kara büyü belirtileri, diğer büyü türlerine göre daha zor anlaşılmaktadır. Ancak büyüye maruz kalan kişinin yakınlarının gözlemleri sonucu, kara büyünün belirtileri fark edilebilir. Kişide meydana gelen bazı davranış bozuklukları ve psikolojik sorunlar, büyünün varlığını ortaya koymaktadır. Kişinin içinde bulunduğu rahatsızlıkların tıbben bir karşılığının olmaması durumunda, büyü akla getirilmelidir. Genellikle büyü kavramına inanan kişiler ve bu kavrama ilgi duyanlar büyünün belirtilerini kısa sürede fark edebilirler. Kişide meydana gelen büyü belirtileri açıklanacak olursa şu şekilde sıralanabilir;

  • Kara büyünün etkisindeki kişi ne kadar çalışırsa çalışsın evinin bereketi gider.
  • Normalde yanlış işlere bulaşmayan kişiler büyünün etkisi ile yanlış işler yapmaya başlarlar.
  • Kişi anlamsız olarak iç daralması yaşar ve büyünün nedeni ile hayatında hiçbir şey yolunda gitmez.
  • Kişide sürekli olarak bir halsizlik ve isteksizlik gözlemlenir.
  • Normalde sakin olan bir kişi büyünün etkisi ile daha agresif ve sinirli birine dönüşür.
  • Kara büyü kişinin psikolojisine etki ederek, farklı biri tarafından kontrol ediyormuş hissi yaşatır.
  • Kişide gün içinde sürekli unutkanlık ve dalgınlık gözlemlenir.

Kara Büyüyü Bozmak İçin Neler Yapılabilir?

Kara büyü çözmek için yapılması gereken farklı yöntemler bulunmaktadır. Kara büyü bilindiği gibi çok tehlikeli ve etkili bir büyü çeşididir. Büyüyü bozmak için kulaktan dolma laflara itibar edilmemelidir. Kara büyü hakkında gerekli olan tüm bilgi ve birikime sahip bir medyuma danışmak, büyünün çözülmesi için atılacak ilk adım olmalıdır. Kara büyünün bilinçsizce bozulması sonucu büyü daha da derinleşerek etraftakilere zarar verebilir. Bu nedenle büyünün yan etkilerini ortadan kaldırmak için uzman bir medyum araştırılarak, çözüm bulunmalıdır.

 Kara büyü bozmak her medyumun yapabileceği bir işlem değildir. Kara büyü hakkında bilgisi olmayan bir medyum, büyü bozmaya çalışırsa büyü daha da derinleşip büyü yapılan kişinin hayatını tehlikeye sokabilir.  Büyü yapılan kişiler, kendilerinde bir kara büyünün varlığını hissettiklerinde, büyü bozma işlemini kendi başlarına yapmamaları gerektiğini bilmeleri önemlidir. Kara büyüden insanlar hemen kurtulmak istemektedirler. Ancak kara büyünün bozulması sanıldığı kadar kolay olan bir işlem değildir. Belirli ritüeller ve tılsımlar kara büyünün bozulmasında kullanılan yöntemlerdendir. 

Büyü bozma konusunda, bu duruma maruz kalan kişiler, aceleci davranmamalı ve yanlış uygulamalardan kaçınmalıdırlar. Deneyimli bir medyum hoca yardımıyla kişiler, üzerinde kara büyünün olduğunu ve neden yapıldığını öğrenebilirler. İzlenecek yolları uzman medyumlar sırasıyla anlatarak, yanlış bir uygulamanın yapılmasının önüne geçebilir. Kara büyünün yapılış şekline göre bir metot belirlenerek, büyünün etkisi ortadan kaldırılır. Kara büyü güçlü büyü olduğu için büyüyü bozmak için uzman medyum ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Doğru medyumu araştırırken sitemize gelen medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını da değerlendirebilirsiniz. Kolayca ulaşabilmeniz adına tek bir yerde topladığımız bu mesajları okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir